МК Половинки персиков в светлом сиропе

MK
51МК Половинки персиков в светлом сиропе
МК Половинки персиков в светлом сиропеМК Половинки персиков в светлом сиропе
masa netto

masa netto

820 g

data przydatności

expiry date:

2029-12-31

pojemność

cena za kilogram

9,74 zł / kg

kraj

Country of origin

Grecja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180296

5902693180296

price: 7,99 zł

buy 12 szt. for 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2029-12-31 NewCondition
brzoskwinie, woda, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 251 kJ / 59 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 14 g
w tym cukry 14 g
Białko <0,5 g
Sól <0,01 g

Dobra Marka 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma
brand:MK
Legally regulated product name:Brzoskwinie połówki w lekkim syropie - produkt pasteryzowany.
Other information:850 ml
Storage:Przechowywać w suchym miejscu w temp. 5 do 30 °C Po otwarciu przełożyć do niemetalowego naczynia i przechowywać w lodówce do 3 dni.
Type of packaging:Puszka konserwowa
Country of origin:Grecja
Producer's address:Wyprodukowano dla: KONSHURT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Korfantego 26 42-202 Częstochowa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Amaizin Amaizin Amaizin
    собственном БИО соке Ананасовые дольки в 400 g
    43,90zł/kg

    price: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-26
    Sandra Сандра личи в Sandra Сандра личи в
    сиропе Без консервантов 565 g
    18,27zł/kg

    price: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-06-15
    REDUCED PRICE -10%
    Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
    312 g
    23,65zł/kg

    price: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2026-12-31
    Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
    720 ml
    24,99zł/l

    price: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-12-31
    Batom Батом лимон с Batom Батом лимон с
    имбирем в сиропе BIO 220 g
    72,68zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-05
    MK МК Ломтики MK МК Ломтики
    ананаса в легком сиропе 565 g
    12,71zł/kg

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-26
    Aarts Дольки Aarts Дольки
    сиропе БИО персиков Аартс в легком 350 g
    47,31zł/kg

    price: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    price: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    expiry date
    2027-06-30
    MK МК Шпроты MK МК Шпроты
    копченые в масле 160 g
    59,44zł/kg

    price: 9,51 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2029-02-06
    MK МК Шпроты MK МК Шпроты
    копченые в масле 250 g
    54,56zł/kg

    price: 13,64 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2030-06-09
    MK МК Шпроты MK МК Шпроты
    жареные в томатном соусе 240 g
    26,58zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-04-14
    MK МК Шпрот MK МК Шпрот
    копченый в томатном соусе 250 g
    53,40zł/kg

    price: 13,35 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5