МК Шпроты копченые в масле

MK
55
5МК Шпроты копченые в масле
55
bardzo smaczneМК Шпроты копченые в масле
56МК Шпроты копченые в масле
МК Шпроты копченые в маслеМК Шпроты копченые в масле
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2029-02-06

pojemność

cena za kilogram

59,44 zł / kg

kraj

Country of origin

Łotwa

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180210

5902693180210

price: 9,51 zł

buy 12 szt. for 9.37 zł/szt
9.51 PLN 2029-02-06 NewCondition

ryba - szprot wędzony (Sprattus sprattus) 70% (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu: FAO 27IIId), olej rzepakowy 29%, sól.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna:1466 kJ/355 kcal
tłuszcz 33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:6 g
węglowodany:0 g
w tym cukry:0 g
białko:15 g
sól:0,5 g

Ryba : Zawiera
MK
Legally regulated product name:Szproty wędzone w oleju. Produkt rybny sterylizowany.
Storage:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Type of packaging:Puszka konserwowa
Country of origin:Łotwa
Producer's address:Wyprodukowano dla: KONSHURT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Korfantego 26 42-202 Częstochowa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:02:515
  • 2022-09-01 09:05:35bardzo smaczne



Rio Mare тунец куски в Rio Mare тунец куски в
оливковом масле 160 g
98,19zł/kg

price: 15,71 zł

PLN
1
3
expiry date 2030-12-31
King Oscar Королевский King Oscar Королевский
масле Оскар Филе скумбрии в 160 g
50,75zł/kg

price: 8,12 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-05-30
Pirat Килька Pirat Килька
пиратская в томатном соусе 160 g
27,56zł/kg

price: 4,41 zł

PLN
1
85
expiry date 2028-10-30
King Oscar Шпроты King Oscar Шпроты
соусе короля Оскара в томатном 160 kg

price: 5,54 zł

PLN
1
76
expiry date 2029-05-30
Łosoś Ustka Лосось Łosoś Ustka Лосось
тунцом и овощами в оливковом масле Устка Аппетитуна Салат с 160 g
58,00zł/kg

price: 9,28 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-05-30
King Oscar Шпроты King Oscar King Oscar Шпроты King Oscar
копченые в масле 160 g
46,81zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-10-10
Rio Mare тунец кусочки Rio Mare тунец кусочки
в собственном соку 160 g
93,69zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
RIO MARE INSALATISSIME САЛАТ RIO MARE INSALATISSIME САЛАТ
мексиканский 160 g
90,31zł/kg

price: 14,45 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-05-07
MK МК Шпроты MK МК Шпроты
копченые в масле 250 g
54,56zł/kg

price: 13,64 zł

PLN
1
36
expiry date 2030-06-09
MK МК Шпроты MK МК Шпроты
жареные в томатном соусе 240 g
26,58zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-04-14
MK МК Шпрот MK МК Шпрот
копченый в томатном соусе 250 g
53,40zł/kg

price: 13,35 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-06-30
MK МК Половинки MK МК Половинки
персиков в светлом сиропе 820 g
9,74zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-12-31
MK МК Ломтики MK МК Ломтики
ананаса в легком сиропе 565 g
12,71zł/kg

price: 7,18 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5