Rolmlecz Сливочное масло экстра по-деревенски 83%

Mlekpol
55
Ok.Rolmlecz Сливочное масло экстра по-деревенски 83%
53Rolmlecz Сливочное масло экстра по-деревенски 83%
Rolmlecz Сливочное масло экстра по-деревенски 83%Rolmlecz Сливочное масло экстра по-деревенски 83%
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

37,45 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901630000437

5901630000437

price: 7,49 zł

7.49 PLN 2026-10-31 NewCondition
śmietanka (wyprodukowane bez stosowania GMO)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna3095 kJ / 753 kcal
tłuszcz w tym83 g
- kwasy tłuszczowe nasycone54 g
węglowodany w tym0,8 g
- cukry0,8 g
białko0,6 g
sól0 g

Mleko : Zawiera
od mleczarza, polskie z natury, wyprodukowano bez stosowania GMO
brand:Rolmlecz
Legally regulated product name:Masło ekstra, zawartość tłuszczu 83 %.
Storage:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +10°C. Chronić przed światłem.
Type of packaging:Owijka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:36:07Ok.



Jagr дополнительная Jagr дополнительная
масло из Варлюбе 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Łaciate Масло Łaciate Масло
сливочное 83% жирности 200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Kerry Gold Kerry Gold
масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-12-22
Piątnica Сливочное Piątnica Сливочное
масло Piątnica Country 83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-13
Kerry Gold Kerry Gold
соленое масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-22
Dziugas Масло Dziugas Масло
жирности сладкосливочное Dziugas 82% 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-13
Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
37,20zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
39
expiry date 2026-12-16
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekpol салями Mlekpol салями
ломтики твердые сыры 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-19
Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
твердого сыра 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-14
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Mlekpol Тильзит Mlekpol Тильзит
ломтики твердого сыра 150 g
39,07zł/kg

price: 5,86 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-11-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5