Sante Фундук

Sante
53Sante Фундук
Sante ФундукSante Фундук
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-21

pojemność

cena za kilogram

112,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617013712

5900617013712

price: 11,27 zł

buy 12 szt. for 11.10 zł/szt
11.27 PLN 2027-01-21 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2677 kJ/ 649 kcal
Tłuszcz60 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany8,2 g
w tym cukry3,5 g
Błonnik10 g
Białko14 g
Sól0 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pomimo dołożenia wszelkich starań, orzechy mogą sporadycznie zawierać fragmenty łupin.
brand:Sante
Legally regulated product name:Orzechy laskowe łuskane.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Sante sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Фундук 100 g
    171,50zł/kg

    price: 17,15 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-30
    Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
    expiry date 2027-01-30
    Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
    кокосовой стружкой 100 g
    55,00zł/kg

    price: 5,50 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-08-30
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO бланшированный 100 g
    119,90zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Bio Planet Грецкие Bio Planet Грецкие
    орехи Bio Planet BIO 100 g
    96,80zł/kg

    price: 9,68 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-04
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    БИО Пекан 100 g
    149,90zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-07-31
    Sante Тропический Sante Тропический
    expiry date 2027-07-17
    Sante Sante хрустящие Sante Sante хрустящие
    шоколадом мюсли хлопья с бананом 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-07
    Sante хрустящие Sante хрустящие
    фрукты 350 г мюсли овсяные хлопья, 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-09
    Sante мюсли Хлопья, Sante мюсли Хлопья,
    expiry date 2027-06-23
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-07
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-29
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные сахарный тростник 500 g
    12,62zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные маленький сахарный тростник 500 g
    12,72zł/kg

    price: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5