мюсли Хлопья, фрукты - фрукты

Sante
42мюсли Хлопья, фрукты - фрукты
мюсли Хлопья, фрукты - фруктымюсли Хлопья, фрукты - фрукты
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-23

pojemność

cena za kilogram

22,83 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617002105

5900617002105

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-06-23 NewCondition
mieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy), jabłko suszone (jabłko, sok cytrynowy z koncentratu)], pełnoziarniste płatki owsiane 30,9 %, pszenica, grys kukurydziany, cukier trzcinowy, mąka (jęczmienna, kukurydziana), tłuszcz palmowy nieutwardzony, ekstrakt słodu jęczmiennego, melasa trzcinowa, syrop glukozowy, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny (z soi)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1595 kJ
Wartość energetyczna379 kcal
Tłuszcz7,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,1 g
Węglowodany65 g
w tym cukry22 g
Błonnik8,7 g
Białko8,2 g
Sól0,43 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Sante
Legally regulated product name:Płatki zbożowe z suszonymi owocami.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante Тропический Sante Тропический
    expiry date 2027-07-17
    Radix Radix-Бис мюсли Radix Radix-Бис мюсли
    хрустящие малина-ежевика 350 g
    24,89zł/kg

    price: 8,71 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-12
    Sante Sante Sante Sante
    фруктами традиционные мюсли с 350 g
    21,14zł/kg

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-08
    Sante Sante хрустящие Sante Sante хрустящие
    шоколадом мюсли хлопья с бананом 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-07
    Sante хрустящие Sante хрустящие
    фрукты 350 г мюсли овсяные хлопья, 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-09
    Sante Sante Гранола Sante Sante Гранола
    expiry date
    2027-03-19
    Sante Sante Sante Sante
    классический Хрустящие 350 g
    21,14zł/kg

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-04-22
    Sante Санта Sante Санта
    шоколадная гранола 350 g
    27,71zł/kg

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2027-02-25
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-07
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-29
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные сахарный тростник 500 g
    12,62zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные маленький сахарный тростник 500 g
    12,72zł/kg

    price: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    kakaowe 150 g
    42,07zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-02-06
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    naturalne 138 g
    39,71zł/kg

    price: 5,48 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date
    2027-01-27
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    expiry date 2027-01-17
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5