Sante Райс вафель с гималайской солью

Sante
52Sante Райс вафель с гималайской солью
Wafle ryżowe z solą himalajską Sante to idealna alternatywa dla tradycyjnego pieczywa i smaczna przekąska, którą można chrupać o każdej porze dnia: w pracy, na wycieczce, w podróży. Doskonale smakują z masłem orzechowym Go On! i masłem migdałowym Go On! Polecamy również z pasztetami i hummusami Lovege. Sól himalajska wydobywana u stóp Himalajów jest uznawana za najszlachetniejszą sól na Ziemi. Zachwyca piękną krystaliczną strukturą i subtelnie różową barwą.
Sante Райс вафель с гималайской сольюSante Райс вафель с гималайской солью
masa netto

masa netto

110 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-06

pojemność

cena za kilogram

37,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617014665

5900617014665

price: 4,13 zł

4.13 PLN 2027-07-06 NewCondition
ryż 99,4% (brązowy, biały), sól himalajska 0,6%
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1548 kJ/ 365 kcal
Tłuszcz 1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 77 g
w tym cukry 0,6 g
Błonnik 6,3 g
Białko 7,8 g
Sól 0,65 g
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera ≈ 11 porcji.

Gluten : Nie zawiera
Wafle ryżowe z solą himalajską Sante to idealna alternatywa dla tradycyjnego pieczywa i smaczna przekąska, którą można chrupać o każdej porze dnia: w pracy, na wycieczce, w podróży. Doskonale smakują z masłem orzechowym Go On! i masłem migdałowym Go On! Polecamy również z pasztetami i hummusami Lovege. Sól himalajska wydobywana u stóp Himalajów jest uznawana za najszlachetniejszą sól na Ziemi. Zachwyca piękną krystaliczną strukturą i subtelnie różową barwą.
Features:100% składników pochodzenia naturalnego, niska zawartość cukrów, niska zawartość tłuszczu, wysoka zawartość błonnika
brand:Sante
Legally regulated product name:Extra cienkie wafle ryżowe z solą himalajską
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:Sante A. Kowalski sp. j. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante Sante вафель Sante Sante вафель
    Природные риса 110 g
    37,55zł/kg

    price: 4,13 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-05-13
    Lestello Lestello
    вафли Lestello BIO Безглютеновые рисовые 110 g
    48,73zł/kg

    price: 5,36 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-01
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки природные 130 g
    36,15zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    expiry date 2027-09-15
    Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
    вафли с морской солью 130 g
    37,08zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-25
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки из семян тыквы 130 g
    37,31zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-12
    Kupiec рисовые Kupiec рисовые
    лепешки Multigrain 20% бесплатно 90 g
    50,89zł/kg

    price: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Kupiec рисовые Kupiec рисовые
    лепешки традиционные 90 g
    51,67zł/kg

    price: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-30
    Sante Тропический Sante Тропический
    expiry date 2027-07-17
    Sante Sante хрустящие Sante Sante хрустящие
    шоколадом мюсли хлопья с бананом 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-07
    Sante хрустящие Sante хрустящие
    фрукты 350 г мюсли овсяные хлопья, 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-09
    Sante мюсли Хлопья, Sante мюсли Хлопья,
    expiry date 2027-06-23
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-07
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-29
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные сахарный тростник 500 g
    12,62zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные маленький сахарный тростник 500 g
    12,72zł/kg

    price: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5