мыльницу природного Гипоаллергенные

Biały jeleń
54мыльницу природного Гипоаллергенные
- hipoalergiczne mydło naturalne - wyprodukowano tradycyjną metodą warzenia - zawiera naturalne składniki - nie podrażnia skóry - skutecznie usuwa zabrudzenia - przyjazne dla środowiska - bez alergenów i sztucznych barwników Posiada badania dermatologiczne.
мыльницу природного Гипоаллергенныемыльницу природного Гипоаллергенные
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

53,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133008230

5900133008230

price: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate
- hipoalergiczne mydło naturalne - wyprodukowano tradycyjną metodą warzenia - zawiera naturalne składniki - nie podrażnia skóry - skutecznie usuwa zabrudzenia - przyjazne dla środowiska - bez alergenów i sztucznych barwników Posiada badania dermatologiczne.
Features:tradycyjnie warzone, dla skóry wrażliwej
brand:Biały Jeleń
Legally regulated product name:Hipoalergiczne mydło naturalne
Preparation and use:Możliwe różnice koloru są zjawiskiem naturalnym i wynikają ze stosowania naturalnych składników.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Producer's address:„POLLENA" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. ul. Powstańców Wlkp. 16 63-500 Ostrzeszów
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Sodasan Экологическое Sodasan Экологическое
    лемонграсса и имбиря BIO мыло Sodasan Cosmetics с ароматом 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-10-16
    Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
    ароматом миндаля и авокадо BIO органическое мыло с 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-01
    Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
    ароматом вербены и лимона BIO органическое мыло с 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-08-07
    Sodasan Содасан Sodasan Содасан
    и пеларгония растительное мыло БИО роза 100 g
    108,60zł/kg

    price: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-23
    Мыло Мыло
    хозяйственное естественно 200 g
    25,65zł/kg

    price: 5,13 zł

    PLN
    1
    53
    expiry date
    2028-11-17
    Barwa Цвет мыла Barwa Цвет мыла
    Коммон 200 g
    36,15zł/kg

    price: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa Цвет серый мыло Barwa Цвет серый мыло
    гипоаллергенный недушистый 100 g
    44,30zł/kg

    price: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Оттенок Barwa Оттенок
    традиционного польского серого мыла с экстрактом ромашки гипоаллергенного 100 g
    44,50zł/kg

    price: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5