Цвет мыла Коммон

Barwa
51Цвет мыла Коммон
Mydło Powszechne od lat gości w milionach polskich gospodarstw domowych. Przodownicy produkcji mydła to My! Wyrabiamy 300% normy, aby codziennie wspierać naszych Obywateli w utrzymaniu czystości i higieny. Produkujemy od 1949 roku, zawsze w Jakości Pierwszej. Nasze mydło ma 99,46% składników pochodzenia naturalnego, i jest na bazie roślinnej - odpowiednie dla wegan. To idealny kosmetyk dla osób z wrażliwą skórą, przebadany dermatologicznie.
Цвет мыла КоммонЦвет мыла Коммон
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

36,15 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305002855

5902305002855

price: 7,23 zł

7.23 PLN NewCondition
Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid
Mydło Powszechne od lat gości w milionach polskich gospodarstw domowych. Przodownicy produkcji mydła to My! Wyrabiamy 300% normy, aby codziennie wspierać naszych Obywateli w utrzymaniu czystości i higieny. Produkujemy od 1949 roku, zawsze w Jakości Pierwszej. Nasze mydło ma 99,46% składników pochodzenia naturalnego, i jest na bazie roślinnej - odpowiednie dla wegan. To idealny kosmetyk dla osób z wrażliwą skórą, przebadany dermatologicznie.
Features:dobre dla wszystkich, 99,46% składników pochodzenia naturalnego, wegańskie, seria Jubileuszowa - edycja limitowana
brand:Barwa
About the brand:70 lat Barwa
Preparation and use:Sposób użycia: Namocz mydło i zacznij mydlić dłonie do momentu pienienia. Następnie spłucz wodą. Mydło Powszechne jest także naturalnym środkiem piorącym, który zadba o świeżość i czystość Waszej odzieży!
Type of packaging:Owijka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Мыло Мыло
    хозяйственное естественно 200 g
    25,65zł/kg

    price: 5,13 zł

    PLN
    1
    53
    expiry date
    2028-11-17
    Biały jeleń мыльницу Biały jeleń мыльницу
    Гипоаллергенные природного 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    54
    Sodasan Экологическое Sodasan Экологическое
    лемонграсса и имбиря BIO мыло Sodasan Cosmetics с ароматом 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-10-16
    Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
    ароматом миндаля и авокадо BIO органическое мыло с 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-01
    Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
    ароматом вербены и лимона BIO органическое мыло с 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-08-07
    Sodasan Содасан Sodasan Содасан
    и пеларгония растительное мыло БИО роза 100 g
    108,60zł/kg

    price: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-23
    Barwa Цвет серый мыло Barwa Цвет серый мыло
    гипоаллергенный недушистый 100 g
    44,30zł/kg

    price: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Оттенок Barwa Оттенок
    традиционного польского серого мыла с экстрактом ромашки гипоаллергенного 100 g
    44,50zł/kg

    price: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Очищающий Barwa Очищающий
    натуральных и тусклых волос шампунь Natural Color Acne для 300 ml
    33,30zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-05-30
    Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
    волос шампунь-крапива для жирных 250 ml
    29,76zł/l

    price: 7,44 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-06-30
    Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
    ослабленных и перхотных волос шампунь черная репа для 250 ml
    30,16zł/l

    price: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-04-30
    Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
    шампунь для полевых волос 250 ml
    29,80zł/l

    price: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Травяной цвет: Barwa Травяной цвет:
    хмель для волос ломких и поврежденных волос шампунь травяной аира и 250 ml
    29,84zł/l

    price: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Herbal Color Barwa Herbal Color
    для светлых волос Травяной шампунь ромашка 250 ml
    30,24zł/l

    price: 7,56 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Barwa Herbal Color. Barwa Herbal Color.
    шампунь для нормальных и сухих волос Березовый травяной 250 ml
    29,80zł/l

    price: 7,45 zł

    PLN
    1
    8
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5