Herbal Color Herbal шампунь-крапива для жирных волос

Barwa
51Herbal Color Herbal шампунь-крапива для жирных волос
Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Szampon przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany poprawia kondycję włosów, zwiększa ich puszystość i witalność. Zawiera: - ekstrakt z liści pokrzywy, który wzmacnia cebulki włosów i działa przeciwłojotokowo - hydrolizat kreatyny, który nadaje im połysk i przywraca zdrowy wygląd Nie zawiera: - barwników Przebadany dermatologicznie.
Herbal Color Herbal шампунь-крапива для жирных волосHerbal Color Herbal шампунь-крапива для жирных волос
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2029-06-30

pojemność

cena za litr

29,76 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305002145

5902305002145

price: 7,44 zł

7.44 PLN 2029-06-30 NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Urtica Dioica Extract, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene
Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Szampon przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany poprawia kondycję włosów, zwiększa ich puszystość i witalność. Zawiera: - ekstrakt z liści pokrzywy, który wzmacnia cebulki włosów i działa przeciwłojotokowo - hydrolizat kreatyny, który nadaje im połysk i przywraca zdrowy wygląd Nie zawiera: - barwników Przebadany dermatologicznie.
Features:do włosów przetłuszczających się
brand:Barwa
Preparation and use:Sposób użycia: Na mokre włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć czynność.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:Barwa Spółka z o.o. ul. T. Szafrana 11 30-363 Kraków
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wella сгибать очень Wella сгибать очень
    волос 250мл больший объем много фиксирующий лак для 250 ml
    50,24zł/l

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Wella Wellaflex Wella Wella Wellaflex
    прочно Лак для волос 250 мл Блестящий цвет фиксатор 250 ml
    51,96zł/l

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Wella Wellaflex блеск Wella Wella Wellaflex блеск
    Лак для волос 250 мл и прочность Макс фиксатор 250 ml
    51,96zł/l

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    3
    Urtekram Urtekram Шампунь Urtekram Urtekram Шампунь
    BIO
    Urtekram Шампунь EKO крапивы Urtekram Шампунь EKO крапивы
    EKO крапивы 250 ml
    139,96zł/l

    price: 34,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-07-16
    Urtekram Urtekram Szampon Urtekram Urtekram Szampon
    BIO
    Urtekram Szampon do włosów EKO Urtekram Szampon do włosów EKO
    do włosów EKO 250 ml
    139,96zł/l

    price: 34,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-07-25
    Urtekram Urtekram Szampon Urtekram Urtekram Szampon
    BIO
    Urtekram Szampon do włosów EKO Urtekram Szampon do włosów EKO
    do włosów EKO 250 ml
    139,96zł/l

    price: 34,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-01
    Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
    ослабленных и перхотных волос шампунь черная репа для 250 ml
    30,16zł/l

    price: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-04-30
    Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
    шампунь для полевых волос 250 ml
    29,80zł/l

    price: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Цвет мыла Barwa Цвет мыла
    Коммон 200 g
    36,15zł/kg

    price: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa Цвет серый мыло Barwa Цвет серый мыло
    гипоаллергенный недушистый 100 g
    44,30zł/kg

    price: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Очищающий Barwa Очищающий
    натуральных и тусклых волос шампунь Natural Color Acne для 300 ml
    33,30zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-05-30
    Barwa Оттенок Barwa Оттенок
    традиционного польского серого мыла с экстрактом ромашки гипоаллергенного 100 g
    44,50zł/kg

    price: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Травяной цвет: Barwa Травяной цвет:
    хмель для волос ломких и поврежденных волос шампунь травяной аира и 250 ml
    29,84zł/l

    price: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Herbal Color Barwa Herbal Color
    для светлых волос Травяной шампунь ромашка 250 ml
    30,24zł/l

    price: 7,56 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Barwa Herbal Color. Barwa Herbal Color.
    шампунь для нормальных и сухих волос Березовый травяной 250 ml
    29,80zł/l

    price: 7,45 zł

    PLN
    1
    8
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5