Herbal Color Herbal шампунь для полевых волос

Barwa Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Szampon przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów wypadających i osłabionych. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany poprawia kondycję włosów, wzmacnia je, nadaje im miękkość i ułatwia rozczesywanie. Sprawia, że stają się zdrowe i błyszczące. Zawiera: - ekstrakt ze skrzypu polnego, który regeneruje zniszczone włosy oraz zapobiega ich osłabieniu i wypadaniu - hydrolizat kreatyny, który odbudowuje ich strukturę, nadaje połysk i przywraca zdrowy wygląd Nie zawiera: - silikonów - barwników Przebadany dermatologicznie.
Herbal Color Herbal шампунь для полевых волосHerbal Color Herbal шампунь для полевых волос
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

29,80 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305007126

5902305007126

price: 7,45 zł

7.45 PLN NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Equisetum Arvense Leaf Extract, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal
Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Szampon przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów wypadających i osłabionych. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany poprawia kondycję włosów, wzmacnia je, nadaje im miękkość i ułatwia rozczesywanie. Sprawia, że stają się zdrowe i błyszczące. Zawiera: - ekstrakt ze skrzypu polnego, który regeneruje zniszczone włosy oraz zapobiega ich osłabieniu i wypadaniu - hydrolizat kreatyny, który odbudowuje ich strukturę, nadaje połysk i przywraca zdrowy wygląd Nie zawiera: - silikonów - barwników Przebadany dermatologicznie.
Features:do włosów wypadających
brand:Barwa
Legally regulated product name:Szampon
Preparation and use:Sposób użycia: Na mokre włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć czynność.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:Barwa Spółka z o.o. ul. T. Szafrana 11 30-363 Kraków
Return address:
Wella сгибать очень Wella сгибать очень
волос 250мл больший объем много фиксирующий лак для 250 ml
50,24zł/l

price: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Wella Wella Wellaflex
прочно Лак для волос 250 мл Блестящий цвет фиксатор 250 ml
51,96zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex блеск Wella Wella Wellaflex блеск
Лак для волос 250 мл и прочность Макс фиксатор 250 ml
51,96zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Urtekram Urtekram Шампунь Urtekram Urtekram Шампунь
BIO
Urtekram Шампунь EKO крапивы Urtekram Шампунь EKO крапивы
EKO крапивы 250 ml
139,96zł/l

price: 34,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-16
Urtekram Urtekram Szampon Urtekram Urtekram Szampon
BIO
Urtekram Szampon do włosów EKO Urtekram Szampon do włosów EKO
do włosów EKO 250 ml
139,96zł/l

price: 34,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-25
Urtekram Urtekram Szampon Urtekram Urtekram Szampon
BIO
Urtekram Szampon do włosów EKO Urtekram Szampon do włosów EKO
do włosów EKO 250 ml
139,96zł/l

price: 34,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-01
Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
волос шампунь-крапива для жирных 250 ml
29,76zł/l

price: 7,44 zł

PLN
1
7
expiry date 2029-06-30
Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
ослабленных и перхотных волос шампунь черная репа для 250 ml
30,16zł/l

price: 7,54 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-04-30
Barwa Цвет мыла Barwa Цвет мыла
Коммон 200 g
36,15zł/kg

price: 7,23 zł

PLN
1
12
Barwa Цвет серый мыло Barwa Цвет серый мыло
гипоаллергенный недушистый 100 g
44,30zł/kg

price: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Barwa Очищающий Barwa Очищающий
натуральных и тусклых волос шампунь Natural Color Acne для 300 ml
33,30zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-05-30
Barwa Оттенок Barwa Оттенок
традиционного польского серого мыла с экстрактом ромашки гипоаллергенного 100 g
44,50zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
13
Barwa Травяной цвет: Barwa Травяной цвет:
хмель для волос ломких и поврежденных волос шампунь травяной аира и 250 ml
29,84zł/l

price: 7,46 zł

PLN
1
5
Barwa Herbal Color Barwa Herbal Color
для светлых волос Травяной шампунь ромашка 250 ml
30,24zł/l

price: 7,56 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Barwa Herbal Color. Barwa Herbal Color.
шампунь для нормальных и сухих волос Березовый травяной 250 ml
29,80zł/l

price: 7,45 zł

PLN
1
8
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5