Сонко рисовые вафли с морской солью

Sonko
55
Produkt pyszny, zdrowy, rewelacyjna jakość.Сонко рисовые вафли с морской солью
47Сонко рисовые вафли с морской солью
Wafle ryżowe z dodatkami. Jeśli szukasz pysznych inspiracji, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze wafle ryżowe z solą morską to smaczna, bezglutenowa przekąska stosowana również jako alternatywa dla tradycyjnego pieczywa. Są idealne do przygotowania kanapek z różnorodnymi dodatkami. Możesz je chrupać na okrągło! Świetnie smakują w wersji na słodko, jak i w wytrawnej. Jeden wafel to zaledwie 38 kcal. Zasmakuj w naszych ryżowych krążkach i urozmaić nimi swoją codzienną dietę. Smacznego! Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
Сонко рисовые вафли с морской сольюСонко рисовые вафли с морской солью
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-25

pojemność

cena za kilogram

37,08 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180020333

5902180020333

price: 4,82 zł

4.82 PLN 2027-09-25 NewCondition
Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
вафли с морской солью 130 g
37,85zł/kg

price: 4,92 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-12-01
99,3 % ryż brązowy, 0,7 % sól morska
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1613 kJ
Wartość energetyczna381 kcal
Tłuszcz, w tym:2,8 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany, w tym:77,2 g
- cukry0,8 g
Błonnik3,8 g
Białko9,8 g
Sól1,0 g
Opakowanie zawiera 14 porcji produktu (14 wafli).

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Wafle ryżowe z dodatkami. Jeśli szukasz pysznych inspiracji, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze wafle ryżowe z solą morską to smaczna, bezglutenowa przekąska stosowana również jako alternatywa dla tradycyjnego pieczywa. Są idealne do przygotowania kanapek z różnorodnymi dodatkami. Możesz je chrupać na okrągło! Świetnie smakują w wersji na słodko, jak i w wytrawnej. Jeden wafel to zaledwie 38 kcal. Zasmakuj w naszych ryżowych krążkach i urozmaić nimi swoją codzienną dietę. Smacznego! Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
brand:Sonko
About the brand:Sonko - dbaj o siebie!
Legally regulated product name:Wafle ryżowe z solą morską.
Other information:Znak przekreślonego kłosa - PL-003-003
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:Sonko Sp. z o.o. ul. Ryżowa 1, Bielany Wrocławskie 55-040 Kobierzyce, Polska
Return address:Sonko Sp. z o.o. ul. Ryżowa 1, Bielany Wrocławskie 55-040 Kobierzyce, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • asz , 2013-07-17 12:45:05Produkt pyszny, zdrowy, rewelacyjna jakość.



Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки природные 130 g
36,15zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
62
expiry date 2027-09-15
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки из семян тыквы 130 g
37,31zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-12
Sonko Сонько рисовые Sonko Сонько рисовые
лепешки с семечками 130 g
38,38zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Kupiec рисовые Kupiec рисовые
лепешки Multigrain 20% бесплатно 90 g
50,89zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Kupiec рисовые Kupiec рисовые
лепешки традиционные 90 g
51,67zł/kg

price: 4,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-30
Kupiec рисовые Kupiec рисовые
света и четкие 12 штук лепешки из морской соли 120 g
38,83zł/kg

price: 4,66 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-30
Kupiec рисовые Kupiec рисовые
света и четкие 10 штук лепешки естественного 120 g
38,92zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-07-31
Sonko Sonko Темные Sonko Sonko Темные
рисовые вафли в шоколаде 65 g
119,69zł/kg

price: 7,78 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-08-27
Sonko молоко рисовые Sonko молоко рисовые
шоколаде лепешки в молочном 65 g
104,77zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-09-11
Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
Сонко Кантри 4х100г 400 g
14,58zł/kg

price: 5,83 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-01
Sonko Сонко Sonko Сонко
длиннозерный белый рис 1 kg

price: 7,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-02
Sonko жареные Sonko жареные
чехлы гречневая крупа 4 х 100 г 400 g
16,13zł/kg

price: 6,45 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
expiry date 2027-05-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5