жареные гречневая крупа 4 х 100 г чехлы

Sonko
51жареные гречневая крупа 4 х 100 г чехлы
- Wysoka zawartość błonnika pokarmowego - Wysoka zawartość magnezu i cynku - Źródło potasu i żelaza Kasza gryczana prażona to ziarna gryki poddane procesowi prażenia, sortowania i obłuszczania. Posiada niską zawartość cukrów. Charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, magnezu oraz cynku. Jest źródłem białka, potasu i żelaza. Kasza gryczana prażona ma charakterystyczny i wyrazisty smak.
жареные гречневая крупа 4 х 100 г чехлыжареные гречневая крупа 4 х 100 г чехлы
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

16,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180060100

5902180060100

price: 6,45 zł

6.45 PLN 2027-03-30 NewCondition
kasza gryczana prażona
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1494 kJ
Wartość energetyczna353 kcal
Tłuszcz, w tym:3,2 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany, w tym:65,1 g
cukry1,1 g
Błonnik7,3 g
Białko12,4 g
Sól<0,01 g
Potas521 mg (26 %²)
Magnez263 mg (70 %²)
Żelazo3,1 mg (22 %²)
Cynk3,4 mg (34 %²)
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji kaszy.
¹ porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = 125 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli
² % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
- Wysoka zawartość błonnika pokarmowego - Wysoka zawartość magnezu i cynku - Źródło potasu i żelaza Kasza gryczana prażona to ziarna gryki poddane procesowi prażenia, sortowania i obłuszczania. Posiada niską zawartość cukrów. Charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, magnezu oraz cynku. Jest źródłem białka, potasu i żelaza. Kasza gryczana prażona ma charakterystyczny i wyrazisty smak.
Features:wysoka zawartość błonnika, naturalne źródło minerałów
brand:Sonko
About the brand:Spróbuj również: Sonko Kasza jęczmienna Sonko Kasza pęczak Sonko Kasza perłowa
Legally regulated product name:Kasza gryczana prażona.
Other information:4 x 100 g
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cenos Гречка жареная Cenos Гречка жареная
    Cenos 4x100g 400 g
    13,40zł/kg

    price: 5,36 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-30
    Kupiec КУПЕЦ гречка Kupiec КУПЕЦ гречка
    жареная 4х100г 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-07-31
    Kupiec КУПЕЦ Kupiec КУПЕЦ
    мешок гречневый запеченный 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-05-30
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа 4x100g белый 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-11
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа жареные 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    price: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-17
    Cenos Cenos белая Cenos Cenos белая
    гречка 4x100г 400 g
    15,38zł/kg

    price: 6,15 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-07-30
    Sarita Гречка Сарита 4 Sarita Гречка Сарита 4
    * 100г 400 g
    9,63zł/kg

    price: 3,85 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-11-10
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки природные 130 g
    36,15zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    expiry date 2027-09-15
    Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
    вафли с морской солью 130 g
    37,08zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-25
    Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
    Сонко Кантри 4х100г 400 g
    14,58zł/kg

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-01
    Sonko Сонко Sonko Сонко
    длиннозерный белый рис 1 kg

    price: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-02
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки из семян тыквы 130 g
    37,31zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-12
    Sonko Сонько рисовые Sonko Сонько рисовые
    лепешки с семечками 130 g
    38,38zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2027-05-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5