Гречка Сарита 4 * 100г

Sarita
55
Moka ulubiona polecamГречка Сарита 4 * 100г
53Гречка Сарита 4 * 100г
Гречка Сарита 4 * 100гГречка Сарита 4 * 100г
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-10

pojemność

cena za kilogram

9,63 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908235940724

5908235940724

price: 3,85 zł

3.85 PLN 2027-11-10 NewCondition
Sarita Гречка Сарита 4 Sarita Гречка Сарита 4
* 100г 400 g
9,73zł/kg

price: 3,89 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-19
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2021-05-19 18:36:19Moka ulubiona polecam



Cenos Гречка жареная Cenos Гречка жареная
Cenos 4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Kupiec КУПЕЦ гречка Kupiec КУПЕЦ гречка
жареная 4х100г 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-07-31
Kupiec КУПЕЦ Kupiec КУПЕЦ
мешок гречневый запеченный 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-05-30
Sonko жареные Sonko жареные
чехлы гречневая крупа 4 х 100 г 400 g
16,13zł/kg

price: 6,45 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Melvit гречневая Melvit гречневая
крупа 4x100g белый 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-07-11
Melvit гречневая Melvit гречневая
крупа жареные 4x100g 400 g
13,33zł/kg

price: 5,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-17
Cenos Cenos белая Cenos Cenos белая
гречка 4x100г 400 g
15,38zł/kg

price: 6,15 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5