Winiary Блюдо из картофельного пюре с жареным луком и гренками

Winiary
55
OkWiniary Блюдо из картофельного пюре с жареным луком и гренками
52Winiary Блюдо из картофельного пюре с жареным луком и гренками
WINIARY Puree z cebulką i chrupiącymi grzankami to doskonały wybór, gdy liczy się czas i smak. Delikatne puree ziemniaczane z dodatkiem złocistej cebulki i chrupiących grzanek tworzy idealne danie na szybki obiad lub kolację. Proste przygotowanie w kilka minut sprawia, że możesz cieszyć się pysznym posiłkiem bez wysiłku. WINIARY gwarantuje jakość i smak, który pokochasz! • Szybkie przygotowanie – gotowe w kilka minut • Wyjątkowy smak dzięki złocistej cebulce • Idealne na obiad, kolację lub dodatek do mięsa • Sprawdzona jakość od marki WINIARY
Winiary Блюдо из картофельного пюре с жареным луком и гренкамиWiniary Блюдо из картофельного пюре с жареным луком и гренками
masa netto

masa netto

59 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

98,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036106467

7613036106467

price: 5,80 zł

5.80 PLN 2027-04-30 NewCondition
suszone warzywa (ziemniak 49,4 %, smażona cebula 5,7 %, cebula 2,2 %, czosnek), grzanki 16,9 % (mąka pszenna, olej palmowy, olej rzepakowy, drożdże, sól), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, sól, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), laktoza, białka mleka, olej słonecznikowy, zioła, przyprawy, aromat, aromaty dymu wędzarniczego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna506 kJ
Wartość energetyczna121 kcal
Tłuszcz5,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,1 g
Węglowodany15,4 g
w tym cukry1,4 g
Błonnik1,2 g
Białko2,2 g
Sól0,86 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Puree z cebulką i chrupiącymi grzankami to doskonały wybór, gdy liczy się czas i smak. Delikatne puree ziemniaczane z dodatkiem złocistej cebulki i chrupiących grzanek tworzy idealne danie na szybki obiad lub kolację. Proste przygotowanie w kilka minut sprawia, że możesz cieszyć się pysznym posiłkiem bez wysiłku. WINIARY gwarantuje jakość i smak, który pokochasz! • Szybkie przygotowanie – gotowe w kilka minut • Wyjątkowy smak dzięki złocistej cebulce • Idealne na obiad, kolację lub dodatek do mięsa • Sprawdzona jakość od marki WINIARY
Features:danie w 5 minut, po prostu dobre!
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulką. Danie instant.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Po przyrządzeniu ok.: 220 g
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzenia: 1. Zalej wrzącą wodą do poziomu zaznaczonego wewnątrz kubka. 2. Wymieszaj. Przykryj wieczkiem i poczekaj 5 minut... 3. Zamieszaj jeszcze raz i zajadaj!
Type of packaging:Doniczka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:16:50Ok



Winiary Виниари Наше Winiary Виниари Наше
суп-крупник. фирменное блюдо: польский 59 g
56,78zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-04-30
Amino Амино Мунный Amino Амино Мунный
паприкой гуляш-суп с свининой и 59 g
44,07zł/kg

price: 2,60 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Amino Амино Amino Амино
итальянским и петрушкой Мунд-суп-бульон с 59 g
43,90zł/kg

price: 2,59 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-08-30
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Winiary бульонные Winiary бульонные
растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-05-30
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Winiary пудинг с Winiary пудинг с
сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Winiary лимонного Winiary лимонного
желе 71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Winiary майонез Winiary майонез
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5