Zielko Regularne stosowanie wydłuża żywotność ekspresów i czajników. Skutecznie usuwa kamień i twarde osady. Poprawia efektywność pracy urządzeń. Łagodna formuła – nie uszkadza urządzeń. Delikatny, ale niezwykle skuteczny w walce z osadem. Profesjonalne rezultaty bez ryzyka dla sprzętu. ZIELKO Odkamieniacz to niezawodny preparat stworzony do skutecznego usuwania osadów kamienia z ekspresów do kawy i czajników. Regularne stosowanie chroni urządzenia przed awariami, wydłuża ich żywotność oraz poprawia smak przygotowywanych napojów. Łagodna, a zarazem skuteczna formuła usuwa nawet twarde osady, nie uszkadzając sprzętu. Profesjonalna pomoc w każdej kuchni!
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

39,74 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906657521866

5906657521866

price: 19,87 zł

19.87 PLN NewCondition
Regularne stosowanie wydłuża żywotność ekspresów i czajników. Skutecznie usuwa kamień i twarde osady. Poprawia efektywność pracy urządzeń. Łagodna formuła – nie uszkadza urządzeń. Delikatny, ale niezwykle skuteczny w walce z osadem. Profesjonalne rezultaty bez ryzyka dla sprzętu. ZIELKO Odkamieniacz to niezawodny preparat stworzony do skutecznego usuwania osadów kamienia z ekspresów do kawy i czajników. Regularne stosowanie chroni urządzenia przed awariami, wydłuża ich żywotność oraz poprawia smak przygotowywanych napojów. Łagodna, a zarazem skuteczna formuła usuwa nawet twarde osady, nie uszkadzając sprzętu. Profesjonalna pomoc w każdej kuchni!
Kamix Kamix AGD Жидкое Kamix Kamix AGD Жидкое
накипи средство для удаления 500 ml
38,84zł/l

price: 19,42 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix агент в Kamix Kamix агент в
накипи жидкости для удаления 500 ml
35,52zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-23
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
12
Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
440 ml
29,25zł/l

price: 12,87 zł

PLN
1
5
Hades Аид - паста для Hades Аид - паста для
- ухода за надгробиями 300 ml
51,40zł/l

price: 15,42 zł

PLN
1
6
Tytan Титан спрей Tytan Титан спрей
- очиститель ванные комнаты 500г камень и ржавчина

price: 9,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-06-12
Kamix Kamix техника Kamix Kamix техника
накипи 2x75g автоматического удаления 150 g
69,33zł/kg

price: 10,40 zł

PLN
1
3
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

price: 9,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-10-30
Zielko Средство для Zielko Средство для
Маракуйя стирки цветных тканей Zielko 1 litr

price: 22,54 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-30
Zielko Zielko жидкость Zielko Zielko жидкость
для ванной с дыней 500 ml
31,98zł/l

price: 15,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-30
Zielko Zielko Жидкость Zielko Zielko Жидкость
тканей темно-синий с имбирем для стирки черных и темных 1 litr

price: 22,54 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-06-30
Zielko Травяная Zielko Травяная
персик жидкость для кухни манго 500 ml
31,78zł/l

price: 15,89 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-05-30
Zielko Травяная Zielko Травяная
каки очищающая паста карамбола 500 g
39,74zł/kg

price: 19,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
Zielko Чистящая Zielko Чистящая
Грейпфрут жидкость Zielko Kitchen 500 ml
23,12zł/l

price: 11,56 zł

PLN
1
11
Zielko Жидкость для Zielko Жидкость для
чистки кабины Zielko Grape 500 ml
24,98zł/l

price: 12,49 zł

PLN
1
13
Zielko Zielko Жидкость Zielko Zielko Жидкость
с зеленым чаем для чистки ванной комнаты 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5