экологическая клюквенный сок

Bio Food
41экологическая клюквенный сок
экологическая клюквенный сокэкологическая клюквенный сок
BIO
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2028-02-19

pojemność

cena za litr

66,63 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933487766

5905933487766

price: 19,99 zł

19.99 PLN 2028-02-19 NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kubuś банановый сок Kubuś банановый сок
    - морковь - яблоко 300 ml
    12,90zł/l

    price: 3,87 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    Kubuś морковный сок , Kubuś морковный сок ,
    малина и яблоки 300 ml
    13,30zł/l

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-04-30
    Kubuś морковный сок Kubuś морковный сок
    - персик - яблоко 300 ml
    13,30zł/l

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-04-30
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    глютена BIO Гранатовый сок NFC без 300 ml
    46,63zł/l

    price: 13,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-06-16
    Fortuna Фортуна Fortuna Фортуна
    яблочный сок 300 ml
    11,23zł/l

    price: 3,37 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-05-30
    Fortuna Фортуна Fortuna Фортуна
    мультивитаминный сок 300 ml
    11,23zł/l

    price: 3,37 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-05-30
    Fortuna Фортуна Fortuna Фортуна
    апельсиновый сок 300 ml
    13,30zł/l

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-05-30
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Bio Food biofood Bio Food biofood
    квашеной моркови экологическая био сок 300 ml
    29,10zł/l

    price: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food Organic BIO Bio Food Bio Food Organic BIO
    сок маринованный огуречный 300 ml
    23,93zł/l

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
    глютена маринованные огурцы без 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Bio Food яблочный Bio Food яблочный
    уксус био 700 ml
    21,41zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Био Фуд Bio Food Био Фуд
    красный БИО Вегетарианский борщ 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Квашеная Bio Food Bio Food Квашеная
    капуста с морковью BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Bio Food яблочный Bio Food яблочный
    уксус BIO 250 мл - Био продукты 250 ml
    41,64zł/l

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5