яблочный уксус BIO 250 мл - Био продукты

Bio Food

Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%

яблочный уксус BIO 250 мл - Био продуктыяблочный уксус BIO 250 мл - Био продукты
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2028-04-28

pojemność

cena za litr

41,64 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683206

5907752683206

price: 10,41 zł

10.41 PLN 2028-04-28 NewCondition

Niefiltrowany ocet z jabłek ekologicznych - 5% kwasowości.



Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%


Jamar Яблочный уксус Jamar Яблочный уксус
Jamar, естественно мутный 250 ml
27,04zł/l

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-25
Alce Nero Alce Nero
био бальзамический уксус Modena 250 ml
69,56zł/l

price: 17,39 zł

PLN
1
1
Octim Octim уксус с Octim Octim уксус с
белым вином Olsztynka 250 ml
38,12zł/l

price: 9,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-30
Octim Octim уксус с Octim Octim уксус с
Olsztynka с красным вином 250 ml
38,12zł/l

price: 9,53 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-06-09
Octim яблочный уксус Octim яблочный уксус
консервантов 10% кислотности польских яблок без 5 litrów
9,42zł/l

price: 47,10 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-07-02
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
уксус фильтрованный яблочный 500 ml
35,98zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-09
Octim Octim 410ml яблочный Octim Octim 410ml яблочный
уксус 6% 410 ml
22,93zł/l

price: 9,40 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-05-15
Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Bio Food biofood Bio Food biofood
квашеной моркови экологическая био сок 300 ml
29,10zł/l

price: 8,73 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food Organic BIO Bio Food Bio Food Organic BIO
сок маринованный огуречный 300 ml
23,93zł/l

price: 7,18 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food
BIO
экологическая клюквенный сок экологическая клюквенный сок
сок экологическая клюквенный 300 ml
66,63zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
глютена маринованные огурцы без 760 g
23,53zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-09-19
Bio Food яблочный Bio Food яблочный
уксус био 700 ml
21,41zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-19
Bio Food Био Фуд Bio Food Био Фуд
красный БИО Вегетарианский борщ 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-15
Bio Food Bio Food Квашеная Bio Food Bio Food Квашеная
капуста с морковью BIO 700 g
14,29zł/kg

price: 10 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5