W naszej ofercie najlepszej jakości grzyby m.in: borowik, kurka, podgrzybek, pieczarka. Polecamy również owoce: borówka, jagoda, żurawina. Wspomnienie słonecznych dni, zapach wilgotnego lasu o poranku, kojący szelest mchu, delikatny szmer liści i cichy chrzęst deptanych gałęzi zaklęte w zgrabnych kapeluszach i barwnych owocach… Marka Devaldano powstała z największej pasji – pasji do lasu i kulinariów.

 
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Девальдано Devaldano Девальдано
Масло маринованное 280 g
33,21zł/kg

price: 9,30 zł

PLN
1
1
Devaldano Девальдано
5 5
5 1 Devaldano Девальдано
expiry date 2028-11-30
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Девальдано Devaldano Девальдано
Масло маринованное 280 g
33,54zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
6
Devaldano Девальдано
5 5
5 1 Devaldano Девальдано
expiry date 2029-03-30
5904378880323 5904378880323 Devaldano
Devaldano лес клюквы Devaldano лес клюквы
Devaldano лес клюквы
5 5
5 4 Devaldano лес клюквы
expiry date 2029-01-30
5904378880316 5904378880316 Devaldano
Devaldano лес черники Devaldano лес черники
Devaldano лес черники
4 5
4 1 Devaldano лес черники
expiry date 2027-03-30
5904378880262 5904378880262 Devaldano
Devaldano маринованная Devaldano маринованная
петух 275 g
62,36zł/kg

price: 17,15 zł

PLN
1
2
Devaldano маринованная
4 5
4 3 Devaldano маринованная
expiry date 2028-01-30
5904378880255 5904378880255 Devaldano
Devaldano маринованный Devaldano маринованный
гриб 280 g
41,32zł/kg

price: 11,57 zł

PLN
1
12
Devaldano маринованный
4 5
4.5 9 Devaldano маринованный
expiry date 2029-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5