лес черники

Devaldano
41лес черники
лес черникилес черники
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

27,21 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904378880316

5904378880316

price: 7,89 zł

7.89 PLN 2027-03-30 NewCondition
borówka 30 %, woda, cukier, jabłka 18 %, skrobia modyfikowana, substancja żelująca: pektyny, koncentrat soku czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)wartość odżywcza 100 g
wartość energetyczna467 kJ / 110 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany26 g
w tym cukry23 g
białko<0,5 g
sól0,02 g

jako przekąska, jako przystawka, do sałatek, do kanapek
brand:Devaldano
About the brand:
Legally regulated product name:Borówka leśna z dodatkiem jabłka. Produkt pasteryzowany.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed dostępem światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6 °C do 7 dni. Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii w górnej części słoja.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Wyprodukowano dla: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Return address:Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Devaldano лес клюквы Devaldano лес клюквы
    expiry date 2029-01-30
    Rolnik Черничный Rolnik Черничный
    expiry date
    2028-02-28
    Łowicz клюква , чтобы Łowicz клюква , чтобы
    expiry date 2027-02-28
    Sante Клюква Клюква к Sante Клюква Клюква к
    мясу и сыру 200 g
    30,70zł/kg

    price: 6,14 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-02-19
    Devaldano маринованная Devaldano маринованная
    петух 275 g
    62,36zł/kg

    price: 17,15 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-01-30
    Devaldano маринованный Devaldano маринованный
    гриб 280 g
    41,32zł/kg

    price: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-30
    Devaldano Девальдано Devaldano Девальдано
    Масло маринованное 280 g
    33,21zł/kg

    price: 9,30 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-11-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5