освежитель спрей 300мл Лаванда

Brise
53освежитель спрей 300мл Лаванда
Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
освежитель спрей 300мл Лавандаосвежитель спрей 300мл Лаванда
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8711800112344

8711800112344

price: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
Features:zwalcza nieprzyjemne zapachy, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Safety warning:Glade Tranquil Lavender & Aloe, odświeżacz powietrza w aerozolu Uwaga Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
brand:Glade
Preparation and use:Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze należy skierować strumień do środka pomieszczenia i rozpylić. Produkt nie jest zalecany do stosowania na tkaninach.
Type of packaging:Aerozol
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Return address:SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Brise освежитель Brise освежитель
    спрей цитрусовых 300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise освежитель Brise освежитель
    Brise освежитель Brise освежитель
    спрей Японский сад 300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    Brise освежитель Brise освежитель
    Жасмин Бали воздуха спрей Сандал и 300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise поляна для Brise поляна для
    воздуха аэрозоль с ароматом белья высушенного на солнце очистки свежий освежителя 300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
    воздуха 250 мл белого цветов Макс вклад в освежитель 250 ml
    70,92zł/l

    price: 17,73 zł

    PLN
    1
    2
    Brise поляна Brise поляна
    поставлять сандалового дерева и жасмина журнал автоматический спрей 269 ml
    77,47zł/l

    price: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise поляна Brise поляна
    поставлять японский сад автоматический спрей 269 ml
    77,47zł/l

    price: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise Полянка в Brise Brise Полянка в Brise
    освежителя воздуха чистой свежести чулке для автоматического 269 ml
    77,47zł/l

    price: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5