освежитель спрей Японский сад

Brise
55
OKосвежитель спрей Японский сад
52освежитель спрей Японский сад
освежитель спрей Японский садосвежитель спрей Японский сад
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204539400

5000204539400

price: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
zwalcza nieprzyjemne zapachy, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Safety warning:Glade Relaxing Zen, odświeżacz powietrza w aerozolu Uwaga Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
brand:Glade
Preparation and use:Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze należy skierować strumień do środka pomieszczenia i rozpylić. Produkt nie jest zalecany do stosowania na tkaninach.
Type of packaging:Aerozol
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Return address:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2021-03-27 16:03:01OK



Brise освежитель Brise освежитель
спрей цитрусовых 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise освежитель Brise освежитель
Brise освежитель Brise освежитель
спрей 300мл Лаванда 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise освежитель Brise освежитель
Жасмин Бали воздуха спрей Сандал и 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise поляна для Brise поляна для
воздуха аэрозоль с ароматом белья высушенного на солнце очистки свежий освежителя 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
воздуха 250 мл белого цветов Макс вклад в освежитель 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise поляна Brise поляна
поставлять сандалового дерева и жасмина журнал автоматический спрей 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise поляна Brise поляна
поставлять японский сад автоматический спрей 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Полянка в Brise Brise Полянка в Brise
освежителя воздуха чистой свежести чулке для автоматического 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5