Goliard to producent makaronów jajecznych, smakowych i z semoliny. Jest to znana, ceniona i poszukiwana marka – jedna z wiodących na polskim rynku. Wiele makaronowych nowości, a smak jak u mamy ;) Zamów Goliard przez internet z dostawą pod dowolny adres w Polsce i nie tylko. Na terenie Polski dostawa już na następny dzień. Niskie koszty dostawy, a przy zakupach za kwotę 200 zł - dostawa gratis!

 
5900252000801 5900252000801 Goliard
Goliard Goliard Familijne Ribbons Goliard Goliard Familijne Ribbons
пасты Широкое яйцо, рулет из 400 g
13,55zł/kg

price: 5,42 zł

PLN
1
1
Goliard Goliard Familijne Ribbons
5 5
5 2 Goliard Goliard Familijne Ribbons
expiry date 2028-01-30
5900252000801 5900252000801 Goliard
Goliard Goliard Familijne Ribbons Goliard Goliard Familijne Ribbons
пасты Широкое яйцо, рулет из 400 g
14,10zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
1
Goliard Goliard Familijne Ribbons
5 5
5 2 Goliard Goliard Familijne Ribbons
expiry date 2028-07-30
5900252000276 5900252000276 Goliard
Goliard Голиард паста Goliard Голиард паста
Familijne Egg Nests 400 g
13,48zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
3
Goliard Голиард паста
4 5
4.5 7 Goliard Голиард паста
expiry date 2028-07-29
5900252000269 5900252000269 Goliard
Goliard Голиард паста Goliard Голиард паста
Familijne Ribbons Egg 400 g
13,48zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
5
Goliard Голиард паста
5 5
5 5 Goliard Голиард паста
expiry date 2028-06-23
5900252000436 5900252000436 Goliard
Goliard Лапша Голиард Goliard Лапша Голиард
с 12 перепелиными яйцами 250 g
22,32zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
7
Goliard Лапша Голиард
5 5
5 2 Goliard Лапша Голиард
expiry date 2028-04-30
5900252000375 5900252000375 Goliard
Goliard Паста Goliard Rurki Goliard Паста Goliard Rurki
сортов пшеницы Penne rigate 100% из твердых 400 g
12,20zł/kg

price: 4,88 zł

PLN
1
15
Goliard Паста Goliard Rurki
5 5
5 7 Goliard Паста Goliard Rurki
expiry date 2029-04-08
5900252000450 5900252000450 Goliard
Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
100% твердых сортов пшеницы Нитки Бульон 3-яичный Ролл 250 g
17,40zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
19
Goliard Паста Голиард
5 5
5 4 Goliard Паста Голиард
expiry date 2028-04-30
5900252000344 5900252000344 Goliard
Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
сортов пшеницы Спираль widerki 100% твердых 400 g
12,20zł/kg

price: 4,88 zł

PLN
1
22
Goliard Паста Голиард
5 5
5 10 Goliard Паста Голиард
expiry date 2029-04-19
5900252000221 5900252000221 Goliard
Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
сортов пшеницы, в рулоне Яичные ленты 100% твердых 400 g
17,93zł/kg

price: 7,17 zł

PLN
1
2
Goliard Паста Голиард
5 5
5 2 Goliard Паста Голиард
expiry date 2027-12-30
5900252000023 5900252000023 Goliard
Goliard Яичная лапша Goliard Яичная лапша
Голиард Свернутые нити 2 250 g
15,96zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
Goliard Яичная лапша
5 5
5 5 Goliard Яичная лапша
expiry date 2028-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5