Паста Голиард Спираль widerki 100% твердых сортов пшеницы

Goliard
510Паста Голиард Спираль widerki 100% твердых сортов пшеницы
Pszenica durum to wyselekcjonowany gatunek zboża, z którego powstaje semolina - mąka do wyrobu wysokiej jakości makaronów. Makarony otrzymane z semoliny dłużej pozostają jędrne, sprężyste i lekko twarde. Najlepiej podawać al dente.
Паста Голиард Спираль widerki 100% твердых сортов пшеницыПаста Голиард Спираль widerki 100% твердых сортов пшеницы
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-04-19

pojemność

cena za kilogram

12,20 zł / kg

kraj

Country of origin

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900252000344

5900252000344

price: 4,88 zł

buy 20 szt. for 4.81 zł/szt
4.88 PLN 2029-04-19 NewCondition
semolina - mąka z pszenicy durum
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po ugotowaniu
Wartość energetyczna781 kJ / 184 kcal
Tłuszcz0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany37 g
w tym cukry1,1 g
Błonnik2,1 g
Białko6 g
Sól0,01 g

Łubin : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Pszenica durum to wyselekcjonowany gatunek zboża, z którego powstaje semolina - mąka do wyrobu wysokiej jakości makaronów. Makarony otrzymane z semoliny dłużej pozostają jędrne, sprężyste i lekko twarde. Najlepiej podawać al dente.
Features:pszenica durum
brand:Goliard
Legally regulated product name:Makaron z semoliny z pszenicy durum.
Storage:Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Najlepiej spożyć przed: Data - (E), Ar partii - (L)
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Włochy
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 10 ocen.




    Lubella Любелла паста Lubella Любелла паста
    Кокардки (Фарфалле) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Перья пасты Lubella Перья пасты
    Lubella (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Lubella Lubella pasta
    Морские ракушки (ньокки) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
    (fusilli) 100% цельнозерновой 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-08-30
    Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
    (penne rigate) 100% цельное зерно 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    цельнозерновые 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-08-31
    Lubella Лапша Lubella Ribbon Lubella Лапша Lubella Ribbon
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    price: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-09-30
    Lubella Lubella pasta Ribbon nests Lubella Lubella pasta Ribbon nests
    цельнозерновые (Nidi Tagliatelle) 100% 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-07-30
    Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
    100% твердых сортов пшеницы Нитки Бульон 3-яичный Ролл 250 g
    17,40zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-30
    Goliard Лапша Голиард Goliard Лапша Голиард
    с 12 перепелиными яйцами 250 g
    22,32zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-04-30
    Goliard Голиард паста Goliard Голиард паста
    Familijne Egg Nests 400 g
    13,48zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-07-29
    Goliard Яичная лапша Goliard Яичная лапша
    Голиард Свернутые нити 2 250 g
    15,96zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-08-30
    Goliard Голиард паста Goliard Голиард паста
    Familijne Ribbons Egg 400 g
    13,48zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-23
    Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
    сортов пшеницы, в рулоне Яичные ленты 100% твердых 400 g
    17,93zł/kg

    price: 7,17 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-30
    Goliard Паста Goliard Rurki Goliard Паста Goliard Rurki
    сортов пшеницы Penne rigate 100% из твердых 400 g
    12,20zł/kg

    price: 4,88 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-04-08
    Goliard Goliard Familijne Ribbons Goliard Goliard Familijne Ribbons
    пасты Широкое яйцо, рулет из 400 g
    13,55zł/kg

    price: 5,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5