Lubella Spaghetti 100% цельнозерновые

Lubella
47Lubella Spaghetti 100% цельнозерновые
Dlaczego nasz makaron smakuje tak dobrze? Dzięki specjalnemu procesowi mielenia ziarna, nasz makaron ma jaśniejszy kolor i lepszy, delikatniejszy smak. Spróbuj! Miedź i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Fosfor, mangan i magnez przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Spożywając 1 porcję (100 g) ugotowanego produktu dziennie dostarczasz organizmowi fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan, które pozwolą na uzyskanie deklarowanego efektu zdrowotnego. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia wpływają pozytywnie na zdrowie.
Lubella Spaghetti 100% цельнозерновыеLubella Spaghetti 100% цельнозерновые
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-08-31

pojemność

cena za kilogram

16,03 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011300

5900049011300

price: 6,41 zł

6.41 PLN 2029-08-31 NewCondition
mąka makaronowa pszenna pełnoziarnista
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1547 kJ / 366 kcal
tłuszcz3,3 g
w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany66 g
w tym cukry1,9 g
błonnik3,9 g
białko16 g
sól0 g
fosfor350 mg (50%)*
magnez82,0 mg (22%)*
żelazo4,3 mg (31%)*
cynk3,2 mg (32%)*
miedź0,40 mg (40%)*
mangan1,7 mg (85%)*
*% referencyjnych wartości spożycia
** wynik nie uwzględnia soli dodanej podczas gotowania makaronu

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Dlaczego nasz makaron smakuje tak dobrze? Dzięki specjalnemu procesowi mielenia ziarna, nasz makaron ma jaśniejszy kolor i lepszy, delikatniejszy smak. Spróbuj! Miedź i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Fosfor, mangan i magnez przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Spożywając 1 porcję (100 g) ugotowanego produktu dziennie dostarczasz organizmowi fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan, które pozwolą na uzyskanie deklarowanego efektu zdrowotnego. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia wpływają pozytywnie na zdrowie.
Features:100% pełne ziarno, lepszy smak, Polski Producent
brand:Lubella
About the brand:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża
Legally regulated product name:Makaron pełnoziarnisty spaghetti.
Storage:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Jak ugotować makaron? Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l wody. Możesz posolić. Wrzuć makaron, gotuj 7-10 minut, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedź.
Recipes:Przepis dla Ciebie! Spaghetti pełnoziarniste z pesto pietruszkowym Składniki: makaron Lubella Pełne Ziarno Spaghetti 200 g indyk filet 150 g rukola 1 garść Dodatkowo: sól, pieprz, szczypta słodkiej papryki, Sos pesto pietruszkowe, pęczek natki pietruszki, oliwa z oliwek 50 ml, 1 ząbek czosnku, nasiona słonecznika - 1/3 szklanki, parmezan 80 g, sól, pieprz Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 25 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Indyka pokrój na mniejsze kawałki, przypraw solą, pieprzem i słodką papryką, grilluj z obu stron do zarumienienia. Składniki na pesto zblenduj do uzyskania jednolitej masy, w razie potrzeby dodaj więcej oliwy. Połącz i ciesz się smakiem! Gorący makaron wymieszaj z pesto, podawaj z rukolą i grillowanym indykiem. Smacznego!
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Lubella Любелла паста Lubella Любелла паста
    Кокардки (Фарфалле) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Перья пасты Lubella Перья пасты
    Lubella (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Lubella Lubella pasta
    Морские ракушки (ньокки) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
    (fusilli) 100% цельнозерновой 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-08-30
    Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
    (penne rigate) 100% цельное зерно 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Лапша Lubella Ribbon Lubella Лапша Lubella Ribbon
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    price: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-09-30
    Lubella Lubella pasta Ribbon nests Lubella Lubella pasta Ribbon nests
    цельнозерновые (Nidi Tagliatelle) 100% 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-07-30
    Goliard Голиард паста Goliard Голиард паста
    Familijne Egg Nests 400 g
    13,48zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-07-29
    Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
    brothy Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Домашнее Яйцо Страна 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    макаронные бусины 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-07-30
    Lubella Лубелла Яйцо Lubella Лубелла Яйцо
    Паста Звезды 250 g
    17,00zł/kg

    price: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Яичная лапша Рис 250 g
    16,76zł/kg

    price: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella 4-яичная Lubella Lubella 4-яичная
    паста 200 g
    15,90zł/kg

    price: 3,18 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-07-30
    Lubella Lubella Pasta Гнезда Lubella Lubella Pasta Гнезда
    из лент 400 g
    16,13zł/kg

    price: 6,45 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-11-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5