Суп-суп-суп с миндалем и миндалем

Amino
55
Ok.Суп-суп-суп с миндалем и миндалем
52Суп-суп-суп с миндалем и миндалем
Суп-суп-суп с миндалем и миндалемСуп-суп-суп с миндалем и миндалем
masa netto

masa netto

65 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

40,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8711200336166

8711200336166

price: 2,60 zł

buy 22 szt. for 2.56 zł/szt
2.60 PLN 2027-01-30 NewCondition
kluski (80 %): mąka PSZENNA, olej słonecznikowy (17 %), skrobia modyfikowana, sól, cukier, olej rzepakowy, ekstrakt kurkumy, mieszanka smakowa (20 %): groch¹ (67 %), sól jodowana, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy; wędzony boczek (3,3 %) (boczek, sól), czosnek¹ (2,8 %), cukier, aromat dymu wędzarniczego, majeranek¹ (0,6 %), aromaty, pieprz, kurkuma, ¹Uprawiane w sposób zrównoważony
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza przyrządzonej zupy 100 ml
Energia325 kJ / 78 kcal
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
Węglowodany9,6 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko1,7 g
Sól0,72 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 400 ml.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
wyprodukowano w Polsce, z olejem słonecznikowym, bez barwników
brand:Amino
About the brand:Amino - kuchnia polska
Legally regulated product name:Grochówka z boczkiem i majerankiem zupa błyskawiczna.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz bok opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Kluski i zawartość saszetki wrzuć do naczynia. Zalej 400 ml (2 niepełne szklanki) gorącej wody. Dokładnie wymieszaj. Odstaw na 3-5 minut.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Polska
Producer's address:Unilever Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa Polska Infolinia 801 109 387 całkowity koszt połączenia: 1 impuls według taryfy operatora
Return address:Unilever Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa Polska Infolinia 801 109 387 całkowity koszt połączenia: 1 impuls według taryfy operatora
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2023-06-15 20:25:35Ok.



Knorr Кнорр Мягкая Knorr Кнорр Мягкая
томатная лапша 65 g
46,00zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
25
expiry date
2027-01-30
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
куриного золотой мягкий приготовления порошок 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle суп порошок Knorr nudle суп порошок
сыр с травами 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-05-30
Amino Амино Мунный Amino Амино Мунный
паприкой гуляш-суп с свининой и 59 g
44,07zł/kg

price: 2,60 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Amino Амино Amino Амино
итальянским и петрушкой Мунд-суп-бульон с 59 g
43,90zł/kg

price: 2,59 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-08-30
Amino Амино-томатный Amino Амино-томатный
петрушки суп с кусочками томатов и 61 g
42,62zł/kg

price: 2,60 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-08-30
Amino Амино Мунд суп Amino Амино Мунд суп
свекольный суп с майораном 66 g
39,39zł/kg

price: 2,60 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5