Купцы кукурузные Просо и перец

Kupiec
51Купцы кукурузные Просо и перец
Купцы кукурузные Просо и перецКупцы кукурузные Просо и перец
masa netto

masa netto

105 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

51,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747175696

5906747175696

price: 5,39 zł

5.39 PLN 2027-06-30 NewCondition
grys kukurydziany 69,4 %, kukurydza pełnoziarnista, kasza jaglana 7 %, olej słonecznikowy, sól morska, pieprz czarny mielony 0,15 %, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1615 kJ / 382 kcal
Tłuszcz 3,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 75 g
w tym cukry 0,5 g
Błonnik 8 g
Białko 8,2 g
Sól 0,68 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal)
Opakowanie zawiera około 20 porcji.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Sezam : Może zawierać
wysoka zawartość błonnika pokarmowego
brand:Kupiec
About the brand:Polska Marka Spróbuj innych smaków Kupiec Extra Slim Wafle kukurydziane z rozmarynem Kupiec Wafle ryżowe z solą morską
Legally regulated product name:Wafle kukurydziane z kaszą jaglaną i czarnym pieprzem.
Other information:Znak przekreślonego kłosa - PL-018-024
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu, szczelnie zamknięte.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia ul. Kupiecka 17 62-513 Krzymów
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kupiec Кукурузные Kupiec Кукурузные
    солью кукурузные вафли с морской 105 g
    51,24zł/kg

    price: 5,38 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2027-07-30
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки природные 130 g
    36,15zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    expiry date 2027-09-15
    Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
    вафли с морской солью 130 g
    37,08zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-25
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки из семян тыквы 130 g
    37,31zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-12
    Kupiec рисовые Kupiec рисовые
    лепешки Multigrain 20% бесплатно 90 g
    50,89zł/kg

    price: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Kupiec рисовые Kupiec рисовые
    лепешки традиционные 90 g
    51,67zł/kg

    price: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-30
    Sonko Сонько рисовые Sonko Сонько рисовые
    лепешки с семечками 130 g
    38,38zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2027-05-31
    Kupiec сахарная пудра Kupiec сахарная пудра
    400 g
    11,48zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-30
    Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
    400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
    Merchant быстрого приготовления 400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Kupiec белый рис Kupiec белый рис
    1 kg

    price: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-31
    Kupiec пропаренный Kupiec пропаренный
    рис 4 сумки 400 g
    17,03zł/kg

    price: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-30
    Kupiec Торговая манка Kupiec Торговая манка
    400 g
    12,78zł/kg

    price: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Kupiec КУПЕЦ гречка Kupiec КУПЕЦ гречка
    жареная 4х100г 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-07-31
    Kupiec Торговый Белый Kupiec Торговый Белый
    рис 4x100 г 400 g
    12,00zł/kg

    price: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5