Кукурузные кукурузные вафли с морской солью

Kupiec
Кукурузные кукурузные вафли с морской сольюКукурузные кукурузные вафли с морской солью
masa netto

masa netto

105 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

51,24 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747175672

5906747175672

price: 5,38 zł

5.38 PLN 2027-07-30 NewCondition
grys kukurydziany 69,5 %, kukurydza pełnoziarnista, olej słonecznikowy, sól morska 0,2 %, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1580 kJ / 374 kcal
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany72 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik8,4 g
Białko9,8 g
Sól0,4 g
*Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok. 20 porcji.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Sezam : Może zawierać
wysoka zawartość błonnika pokarmowego
brand:Kupiec
About the brand:Polska Marka Spróbuj innych smaków Kupiec Extra Slim Wafle kukurydziane z rozmarynem Kupiec Slim Wafle ryżowe naturalne
Legally regulated product name:Wafle kukurydziane z solą morską.
Other information:Znak przekreślonego kłosa - PL-018-014
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu, szczelnie zamknięte.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów
Return address:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów
Kupiec Купцы Kupiec Купцы
кукурузные Просо и перец 105 g
51,33zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-30
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки природные 130 g
36,15zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
62
expiry date 2027-09-15
Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
вафли с морской солью 130 g
37,08zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-25
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки из семян тыквы 130 g
37,31zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-12
Kupiec рисовые Kupiec рисовые
лепешки Multigrain 20% бесплатно 90 g
50,89zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Kupiec рисовые Kupiec рисовые
лепешки традиционные 90 g
51,67zł/kg

price: 4,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-30
Sonko Сонько рисовые Sonko Сонько рисовые
лепешки с семечками 130 g
38,38zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Kupiec сахарная пудра Kupiec сахарная пудра
400 g
11,48zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-30
Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
Merchant быстрого приготовления 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Kupiec белый рис Kupiec белый рис
1 kg

price: 8,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-31
Kupiec пропаренный Kupiec пропаренный
рис 4 сумки 400 g
17,03zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Kupiec Торговая манка Kupiec Торговая манка
400 g
12,78zł/kg

price: 5,11 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Kupiec КУПЕЦ гречка Kupiec КУПЕЦ гречка
жареная 4х100г 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-07-31
Kupiec Торговый Белый Kupiec Торговый Белый
рис 4x100 г 400 g
12,00zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5