Knorr jest bardzo popularną na rynku polskim marką, oferującą między innymi zupki i dania w proszku. Kupisz u nas także wiele innych produktów, jak na przykład przyprawy uniwersalne i kostki bulionowe. Knorr podsuwa konsumentom liczne pomysły na szybki obiad czy przekąskę. Zamów w naszym sklepie internetowym na dowolny adres a Polsce, a także do Unii Europejskiej. Na dostawę w Polsce możesz czekać nawet jedynie 24 godziny, a za granicę - około 2-3 dni. Na terenie Polski - bezpłatna dostawa przy zakupach za kwotę 200 zł.

 
skip
8710522946916 8710522946916 Knorr
REDUCED PRICE -10%
Knorr Кнорр Фикс Knorr Кнорр Фикс
Спагетти Неаполь 45 g
83,56zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
14
Knorr Кнорр Фикс
5 5
5 1 Knorr Кнорр Фикс
expiry date 2026-11-30
8710522996485 8710522996485 Knorr
Knorr Knorr Fix Для Knorr Knorr Fix Для
китайских блюд 37 g
112,97zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr Fix Для
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Для
expiry date 2027-10-30
8712100867620 8712100867620 Knorr
Knorr Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
12 g
158,33zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
28
Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
5 5
5 9 Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
expiry date 2027-05-30
8714100666630 8714100666630 Knorr
Knorr Knorr Nudle Knorr Knorr Nudle
быстрого приготовления Запеченная курица Суп 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
20
Knorr Knorr Nudle
5 5
5 2 Knorr Knorr Nudle
expiry date 2027-03-30
8712100868689 8712100868689 Knorr
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
16
Knorr Knorr Горячая
5 5
5 10 Knorr Knorr Горячая
expiry date 2027-01-31
8712100867866 8712100867866 Knorr
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
огуречного супа с гренками кружка порошкового 13 g
146,15zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr Горячая
5 5
5 11 Knorr Knorr Горячая
expiry date 2027-06-30
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
Knorr Knorr Горячая
4 5
4.5 8 Knorr Knorr Горячая
expiry date 2027-06-30
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
110,59zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
36
Knorr Knorr Горячая
4 5
4.5 8 Knorr Knorr Горячая
expiry date 2027-08-30
8712100867118 8712100867118 Knorr
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
10
Knorr Knorr Горячая
4 5
4 10 Knorr Knorr Горячая
expiry date 2027-05-30
8712100868214 8712100868214 Knorr
Knorr Knorr Горячие Knorr Knorr Горячие
гренками Кружка Грибной суп с 15 g
122,00zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
36
Knorr Knorr Горячие
5 5
5 6 Knorr Knorr Горячие
expiry date 2026-12-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Пюре блюдо Knorr Knorr Пюре блюдо
Knorr Knorr Пюре блюдо
5 5
5 2 Knorr Knorr Пюре блюдо
expiry date 2027-06-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Пюре блюдо Knorr Knorr Пюре блюдо
Бекон с луком 51 g
105,49zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Пюре блюдо
5 5
5 2 Knorr Knorr Пюре блюдо
expiry date 2027-08-30
8714100666838 8714100666838 Knorr
Knorr nudle суп порошок Knorr nudle суп порошок
сыр с травами 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
Knorr nudle суп порошок
4 5
4.5 4 Knorr nudle суп порошок
expiry date 2027-05-30
8718114711188 8718114711188 Knorr
Knorr Кнорр Главная Knorr Кнорр Главная
Вкусы свекольник 53 g
84,91zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-01-30
8712100868306 8712100868306 Knorr
Knorr Кнорр Горячая Knorr Кнорр Горячая
чашка сыр и крутоны 22 g
86,36zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
21
Knorr Кнорр Горячая
4 5
4.5 7 Knorr Кнорр Горячая
expiry date 2027-05-30
8714100666883 8714100666883 Knorr
Knorr Кнорр Мягкая Knorr Кнорр Мягкая
томатная лапша 65 g
46,00zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
26
expiry date
2027-01-30
8710522989043 8710522989043 Knorr
Knorr Кнорр Фикс Knorr Кнорр Фикс
Спагетти 4 сыра с брокколи 39 g
107,18zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
17
Knorr Кнорр Фикс
5 5
5 1 Knorr Кнорр Фикс
expiry date 2027-10-30
8710522991015 8710522991015 Knorr
Knorr Кнорр Фикс Knorr Кнорр Фикс
Спагетти Болоньезе 41 g
102,44zł/kg

price: 4,20 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-07-30
8710522991954 8710522991954 Knorr
Knorr Кнорр Фикс Knorr Кнорр Фикс
Спагетти Карбонара 38 g
110,00zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
4
Knorr Кнорр Фикс
5 5
5 1 Knorr Кнорр Фикс
expiry date 2026-12-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Острая Knorr Острая
томатная лапша Кнорр 63 g
47,46zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Острая Knorr Острая
томатная лапша Кнорр 63 g
48,41zł/kg

price: 3,05 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-02-28
8712100867316 8712100867316 Knorr
Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
Knorr чашка горячего
5 5
5 9 Knorr чашка горячего
expiry date 2027-02-28
 
5900300543663 5900300543663 Knorr
Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
Knorr соус для жареной яркий 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
8714100855270 8714100855270 Knorr
Knorr Заправка для Knorr Заправка для
салата с чесноком Knorr 8 g
235,00zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
30
Knorr Заправка для
5 5
5 1 Knorr Заправка для
expiry date 2027-01-30
8711200354344 8711200354344 Knorr
Knorr Кнорр Говяжий Knorr Кнорр Говяжий
Knorr Кнорр Говяжий
5 5
5 2 Knorr Кнорр Говяжий
expiry date 2027-09-30
8711200355020 8711200355020 Knorr
Knorr Кнорр Куриный Knorr Кнорр Куриный
expiry date
2027-08-30
8714100855287 8714100855287 Knorr
Knorr Корнер Укроп и Knorr Корнер Укроп и
травяной салат 9 g
211,11zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
7
Knorr Корнер Укроп и
5 5
5 1 Knorr Корнер Укроп и
expiry date 2027-10-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5