Knorr
55
5
55
Produkt zgodny z zamówieniem.
59
Knorr Gorący Kubek rosół z kury z makaronem to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów. Rosół z makaronem to jedno z najpopularniejszych dań polskiej kuchni. W skład Gorącego Kubka Knorr rosół z makaronem wchodzą naturalne składniki wysokiej jakości. Znajdziesz wśród nich soczystego kurczaka, znane i lubiane przyprawy takie jak natka pietruszki, pieprz czy kurkuma oraz uprawiane w zrównoważony sposób, pełne smaku warzywa: cebulę, marchew, korzeń pietruszki i por. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionego, aromatycznego rosołu, który zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli rosół z makaronem zadowolił Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa serowa z grzankami, barszcz czerwony albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
masa netto

masa netto

12 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

158,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712100867620

8712100867620

price: 1,90 zł

1.90 PLN 2027-05-30 NewCondition
makaron (37 %) (mąka PSZENNA semolina, sól), syrop glukozowy, sól jodowana, skrobia, cukier, aromaty, sól, ekstrakt drożdżowy, tłuszcz palmowy, marchew (1,8 %), tłuszcz kurzy (1 %), kurkuma, pieprz, korzeń pietruszki, cebula, natka pietruszki (0,3 %), mięso z kurczaka (0,3 %), por, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza przyrządzonej zupy: 100 ml
Energia86 kJ
Energia20 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone0,1 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry0,7 g
Białko<0,5 g
Sól0,85 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 200 ml.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Knorr Gorący Kubek rosół z kury z makaronem to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów. Rosół z makaronem to jedno z najpopularniejszych dań polskiej kuchni. W skład Gorącego Kubka Knorr rosół z makaronem wchodzą naturalne składniki wysokiej jakości. Znajdziesz wśród nich soczystego kurczaka, znane i lubiane przyprawy takie jak natka pietruszki, pieprz czy kurkuma oraz uprawiane w zrównoważony sposób, pełne smaku warzywa: cebulę, marchew, korzeń pietruszki i por. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionego, aromatycznego rosołu, który zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli rosół z makaronem zadowolił Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa serowa z grzankami, barszcz czerwony albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Features:- Rosół z makaronem Knorr Gorący Kubek bez konserwantów to idealna, rozgrzewająca przekąska dla zabieganych, którą możesz łatwo i szybko przygotować, - Zupa ma bogaty smak i aromat, który wzmacniają najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak pietruszka i pieprz, - Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać wrzącą wodą, odczekać, wymieszać i zupa gotowa, - To pyszna zupa błyskawiczna, którą przygotujesz w 2 minuty, - Ten pełny smaku rosół z kury z makaronem nie zawiera konserwantów, - Gorący Kubek to obietnica smacznego posiłku w pracy, na uczelni, w szkole czy podczas zabieganego dnia w domu – nieważne, jak bardzo się spieszysz, zasługujesz na rozgrzewającą, pyszną przekąskę
brand:Knorr
Legally regulated product name:Rosół z kury z makaronem.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:1) Zawartość torebki wsyp do kubka. 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:04:425
  • Grażyna , 2022-10-21 20:09:05Produkt zgodny z zamówieniem.



Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-05-30
Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
куриного золотой мягкий приготовления порошок 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle суп порошок Knorr nudle суп порошок
сыр с травами 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
сливочном соусе - трава , 30 г идея для ... курица в 30 g
148,67zł/kg

price: 4,46 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-05-30
Knorr Кнорр Главная Knorr Кнорр Главная
Вкусы свекольник 53 g
84,91zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-01-30
Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
Knorr соус для жареной яркий 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Knorr Кнорр Горячая Knorr Кнорр Горячая
чашка сыр и крутоны 22 g
86,36zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-05-30
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
огуречного супа с гренками кружка порошкового 13 g
146,15zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-06-30
Knorr Knorr Горячие Knorr Knorr Горячие
гренками Кружка Грибной суп с 15 g
122,00zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-30
Knorr Корнер Укроп и Knorr Корнер Укроп и
травяной салат 9 g
211,11zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Knorr Кнорр Говяжий Knorr Кнорр Говяжий
expiry date 2027-09-30
Knorr Knorr Пюре блюдо Knorr Knorr Пюре блюдо
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5