экологическая мыло завод из оливкового масла лаванды - Olive

Sodasan Mydło roślinne do delikatnej pielęgnacji dłoni i ciała, wyprodukowane z ekologicznej oliwy z oliwek. Łagodne mydło w płynie z dodatkiem ekologicznej lawendy, zapewnia naturalną pielęgnację skóry.
экологическая мыло завод из оливкового масла лаванды - Oliveэкологическая мыло завод из оливкового масла лаванды - Olive
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2028-01-29

pojemność

cena za litr

69,97 zł / l

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886079365

4019886079365

price: 20,99 zł

20.99 PLN 2028-01-29 NewCondition
aqua, potassium sunflowerseedate*, potassium olivate*, alcohol* denat., glycerin*, potassium citrate, parfum, linalool**, limonene**, geraniol**, coumarin, 100 % wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego, *100 % składników pochodzenia rolniczego pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych, ** składniki naturalnych olejków eterycznych
Mydło roślinne do delikatnej pielęgnacji dłoni i ciała, wyprodukowane z ekologicznej oliwy z oliwek. Łagodne mydło w płynie z dodatkiem ekologicznej lawendy, zapewnia naturalną pielęgnację skóry.
Safety warning:Zawiera Linalool. Może powodować reakcje alergiczne.
brand:Sodasan
Type of packaging:Pompka
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
Sodasan Органическая Sodasan Органическая
жидкие органические Оливковое Чувствительный косметика мыло завод 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan Sodasan Косметика Sodasan Sodasan Косметика
мыло с оливковым маслом в жидкости с запахом цитрусовых BIO органическое растительное 300 ml
56,30zł/l

price: 16,89 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-01-27
Dove подачи жидкости Dove подачи жидкости
мыло 500 мл Beauty Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Экологическое Sodasan Экологическое
лемонграсса и имбиря BIO мыло Sodasan Cosmetics с ароматом 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ароматом миндаля и авокадо BIO органическое мыло с 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ароматом вербены и лимона BIO органическое мыло с 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-07
Sodasan экологическая Sodasan экологическая
масла УЯЗВИМОГО мыло завод из оливкового 1 litr

price: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan Содасан Sodasan Содасан
и пеларгония растительное мыло БИО роза 100 g
108,60zł/kg

price: 10,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-23
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
мыло лайм Органический зеленый чай и 100 g
108,50zł/kg

price: 10,85 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-16
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
календулой и алоэ Экологическое мыло с 100 g
112,30zł/kg

price: 11,23 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-26
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
жидкое мыло Цитрусово-оливковое 1 litr

price: 40,72 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-20
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
мыло Розово-оливковое жидкое 1 litr

price: 40,72 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-13
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
жидкое мыло Лавандово-оливковое 1 litr

price: 41,35 zł

PLN
1
1
Sodasan универсальная Sodasan универсальная
моющего средства моющая жидкость Цвет 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan экологичный Sodasan экологичный
основе органических уксуса чистящее средство на 1 litr

price: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Органический Sodasan Органический
лосьон для чистки 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5