экологичный чистящее средство на основе органических уксуса

Sodasan

Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki, idealny do czyszczenia codziennego. Idealnie niweluje przykre zapachy. Płyn na bazie octu usuwa kurz, tłuste zabrudzenia, wapienne osady kamienia i plamy po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury, kafelków i blatów. Doskonale nadaje się przy codziennych zabrudzeniach. Zawiera ocet ekologiczny. Bez koloru, zapachu i konserwantów. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife F.32600, Certisys i Vegan Society.

Sposób użycia: 100ml na 10litrów wody.

экологичный чистящее средство на основе органических уксусаэкологичный чистящее средство на основе органических уксуса
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886001007

4019886001007

price: 21,68 zł

21.68 PLN NewCondition

Skład: ocet ekologiczny, cukrowe związki powierzchniowo czynne (APG), kwasek cytrynowy.


Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki, idealny do czyszczenia codziennego. Idealnie niweluje przykre zapachy. Płyn na bazie octu usuwa kurz, tłuste zabrudzenia, wapienne osady kamienia i plamy po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury, kafelków i blatów. Doskonale nadaje się przy codziennych zabrudzeniach. Zawiera ocet ekologiczny. Bez koloru, zapachu i konserwantów. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife F.32600, Certisys i Vegan Society.

Sposób użycia: 100ml na 10litrów wody.


brand:Sodasan
Ajax универсальная Ajax универсальная
поверхностей 1 л Цветочные Fiesta - Весенний букет жидкость для очистки всех 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax Ajax Floral Fiesta Ajax Ajax Floral Fiesta
жидкость Wildflowers Универсальная 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
10
Ajax универсальная Ajax универсальная
поверхностей Цветочные Fiesta цветы лагуны жидкость для очистки любых 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
12
Ajax цветочный Ajax цветочный
всех поверхностей 1л сиреневый цветок праздник жидкости inwersalny 1 kg

price: 8,89 zł

PLN
1
11
Sidolux Универсальное Sidolux Универсальное
чистящее средство лимон 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
2
Sidolux Универсальное Sidolux Универсальное
чистящее средство ландыш 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux Один моющая Sidolux Один моющая
жидкость Марсель мыло 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
4
Sodasan универсальный Sodasan универсальный
очиститель чувствительны 1 litr

price: 22,12 zł

PLN
1
1
Sodasan универсальная Sodasan универсальная
моющего средства моющая жидкость Цвет 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Органический Sodasan Органический
лосьон для чистки 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan очистки Sodasan очистки
ванной спрей жидкости душевые кабины и 500 ml
41,24zł/l

price: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan промывочная Sodasan промывочная
чувствительны жидкость цвета 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Органическая Sodasan Органическая
жидкие органические Оливковое Чувствительный косметика мыло завод 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan Экологическое Sodasan Экологическое
лемонграсса и имбиря BIO мыло Sodasan Cosmetics с ароматом 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ароматом миндаля и авокадо BIO органическое мыло с 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Sodasan экологически Sodasan экологически
посуды с запахом лимона био чистые жидкости для мытья 1 litr

price: 22,70 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5