очистки жидкости душевые кабины и ванной спрей

Sodasan Przeznaczony do skutecznego i higienicznego mycia i czyszczenia kafelków, urządzeń sanitarnych (akrylowych i ceramicznych), kabin prysznicowych i armatury. Nadaje się również do powierzchni delikatnych, mało odpornych na zarysowania z plastiku i do przejrzystych szklanych ścianek pryszniców.
очистки жидкости душевые кабины и ванной спрейочистки жидкости душевые кабины и ванной спрей
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

41,24 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886019569

4019886019569

price: 20,62 zł

20.62 PLN NewCondition
Skład: 5-10% cukrowe związki powierzchniowo czynne, 5-10% alkohol, 2-5% ocet ekologiczny, 2-5% kwasek cytrynowy, 0-2% olejki eteryczne.
Przeznaczony do skutecznego i higienicznego mycia i czyszczenia kafelków, urządzeń sanitarnych (akrylowych i ceramicznych), kabin prysznicowych i armatury. Nadaje się również do powierzchni delikatnych, mało odpornych na zarysowania z plastiku i do przejrzystych szklanych ścianek pryszniców.
brand:Sodasan
Tytan Супер Tytan Супер
жидкости универсальный чистящей 500 g
22,88zł/kg

price: 11,44 zł

PLN
1
3
Mill MILL Płyn czyszczący Mill MILL Płyn czyszczący
i do mycia 500 ml
22,76zł/l

price: 11,38 zł

PLN
1
9
Tytan бактерицидное Tytan бактерицидное
зеленый жидкость для туалета 700г 700 g
11,74zł/kg

price: 8,22 zł

PLN
1
2
Domestos Доместос Ноль Domestos Доместос Ноль
известняк 750 ml
16,77zł/l

price: 12,58 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-11-30
Sodasan Экологически Sodasan Экологически
био чистый гель чистые туалеты 750 ml
26,31zł/l

price: 19,73 zł

PLN
1
1
Tytan Титановые Violet Tytan Титановые Violet
средства для чистки туалетов туалет удаляет отложения Бактерицидные чистого 700 g
11,74zł/kg

price: 8,22 zł

PLN
1
2
Tytan Титан голубой Tytan Титан голубой
бактерицидное очиститель туалет удаляет отложения чистки туалета 700 g
12,53zł/kg

price: 8,77 zł

PLN
1
3
Tytan Титан для Tytan Титан для
бактерицидные очиститель туалет удаляет отложения чистки туалета Желтый 700 g
11,87zł/kg

price: 8,31 zł

PLN
1
5
Sodasan универсальная Sodasan универсальная
моющего средства моющая жидкость Цвет 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan экологичный Sodasan экологичный
основе органических уксуса чистящее средство на 1 litr

price: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Органический Sodasan Органический
лосьон для чистки 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan промывочная Sodasan промывочная
чувствительны жидкость цвета 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Органическая Sodasan Органическая
жидкие органические Оливковое Чувствительный косметика мыло завод 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan Экологическое Sodasan Экологическое
лемонграсса и имбиря BIO мыло Sodasan Cosmetics с ароматом 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ароматом миндаля и авокадо BIO органическое мыло с 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Sodasan универсальный Sodasan универсальный
очиститель чувствительны 1 litr

price: 22,12 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5