Products

5903077004726 5903077004726 Makarony Polskie
Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie
Makaron Krajanka 250 g
11,96zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
9
Makarony Polskie Makarony Polskie
5 5
5 1 Makarony Polskie Makarony Polskie
expiry date 2029-01-27
5903077001190 5903077001190 Makarony Polskie
Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie
Makaron Kluseczki 250 g
18,28zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
7
Makarony Polskie Makarony Polskie
5 5
5 1 Makarony Polskie Makarony Polskie
expiry date 2029-02-09
5903077001046 5903077001046 Makarony Polskie
Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie
Makaron Kluseczki 250 g
11,96zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-10-21
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5