Лиснер Сельдь сразу в укропном соусе

Lisner
55
Doskonaly polski sledzikЛиснер Сельдь сразу в укропном соусе
55
Polski sledzik najlepszy Лиснер Сельдь сразу в укропном соусе
55
superЛиснер Сельдь сразу в укропном соусе
49Лиснер Сельдь сразу в укропном соусе
Лиснер Сельдь сразу в укропном соусеЛиснер Сельдь сразу в укропном соусе
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-06

pojemność

cena za kilogram

45,10 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344403725

5900344403725

price: 4,51 zł

4.51 PLN 2026-11-06 NewCondition
40 % filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus) (śledź, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), olej rzepakowy, woda, 7,5 % ogórek konserwowy, 7 % cebula marynowana, 4,3 % śmietana (śmietana, stabilizator: karagen), jogurt termizowany (odtłuszczone mleko, skrobia modyfikowana, żelatyna wieprzowa, stabilizator: guma guar), cukier, sól, ocet spirytusowy, gorczyca mielona, kurkuma, żółtko jaja, 0,3 % koperek, ekstrakt kopru, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Energia (kJ/kcal)1196/289
Tłuszcz (g)26,0
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)3,4
Węglowodany (g)6,7
w tym cukry (g)6,2
Białko (g)6,9
Sól (g)2,0

Seler : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Lisner
Legally regulated product name:Marynowane, krojone filety bez skóry ze śledzia w sosie koperkowym.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Preparation and use:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Tacka
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-06-12 14:24:41Doskonaly polski sledzik
  • Barbara z Wloch , 2025-06-12 14:23:13Polski sledzik najlepszy
  • Renata.M , 2022-04-11 13:26:52super



Lisner Lisner śledzik na raz Lisner Lisner śledzik na raz
kurki 100 g
44,90zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-11-01
Lisner сельдь в Lisner сельдь в
сметанном соусе 300 g
37,53zł/kg

price: 11,26 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-11
Lisner филе сельди в Lisner филе сельди в
горчичном соусе 300 g
38,07zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-25
Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
expiry date 2026-11-11
Lisner сельдь в Lisner сельдь в
йогуртовым соусом 300 g
38,20zł/kg

price: 11,46 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-05
Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
соусе укропа 170 g
46,12zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-20
Łosoś Ustka Лосось Łosoś Ustka Лосось
Устка Рыба по-гречески 250 g
42,28zł/kg

price: 10,57 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-31
Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
маринаде в ароматическом пряном 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Lisner pastella паста и Lisner pastella паста и
яйца бутерброд с луком 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-09
Lisner pastella сэндвич Lisner pastella сэндвич
паста с лососем с луком 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-11-03
Lisner Сельский филе Lisner Сельский филе
сельди в масле с луком 600 g
36,65zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-22
Lisner Лиснер Бисмарк Lisner Лиснер Бисмарк
уксусно-пряном соусе Ломтики сельди в ароматном 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5