Черепаха Кукурузные хлопья, покрытые темным шоколадом. БИО без глютена.

Turtle

SKŁADNIKI
płatki \nkukurydziane* 60% (kukurydza*, nierafinowany cukier trzcinowy*, sól morska, \nsłód kukurydziany*), ciemna czekolada* 40% (miazga kakaowa*, nierafinowany \ncukier trzcinowy*, tłuszcz kakaowy*) (*certyfikowany składnik \nekologiczny)

\n

OPIS
Ekologiczne płatki \nkukurydziane w ciemnej czekoladzie. Bezglutenowe

\n

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 \ng
Wartość energetyczna: 1922 kJ / 459 \nkcal
Tłuszcz: 18,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11,3 \ng
Węglowodany: 60,3 g
w tym cukry: 15,1 g
Błonnik: 7,2 \ng
Białko: 8,6 g
Sól: 1,4 g

\n

INFORMACJA ALERGENNA
Może \nzawierać orzechy, soję, mleko.

\n

ZALECANE WARUNKI \nPRZECHOWYWANIA
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym \nmiejscu.

\n

\n


\n

\n


Черепаха Кукурузные хлопья, покрытые темным шоколадом. БИО без глютена.Черепаха Кукурузные хлопья, покрытые темным шоколадом. БИО без глютена.
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-10

pojemność

cena za kilogram

147,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5425038430226

5425038430226

price: 36,99 zł

36.99 PLN 2027-11-10 NewCondition

płatki kukurydziane* 55% (kukurydza*, nierafinowany cukier trzcinowy*, sól morska, słód kukurydziany*), ciemna czekolada* 36% (miazga kakaowa*, nierafinowany cukier trzcinowy*, tłuszcz kakaowy*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
płatki
kukurydziane* 60% (kukurydza*, nierafinowany cukier trzcinowy*, sól morska,
słód kukurydziany*), ciemna czekolada* 40% (miazga kakaowa*, nierafinowany
cukier trzcinowy*, tłuszcz kakaowy*) (*certyfikowany składnik
ekologiczny)


OPIS
Ekologiczne płatki
kukurydziane w ciemnej czekoladzie. Bezglutenoweface=\"Open Sans\">face=\"Open Sans\">


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100
g

Wartość energetyczna: 1922 kJ / 459
kcal
Tłuszcz: 18,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11,3
g
Węglowodany: 60,3 g
w tym cukry: 15,1 g
Błonnik: 7,2
g
Białko: 8,6 g
Sól: 1,4 g


INFORMACJA ALERGENNA
Może
zawierać orzechy, soję, mleko.


ZALECANE WARUNKI
PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym
miejscu.








Nestle Кукурузные Nestle Кукурузные
хлопья Nestle для завтрака 250 g
28,84zł/kg

price: 7,21 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-30
Lubella кукурузные Lubella кукурузные
кукурузы хлопья зерновых завтраков 250 g
23,08zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

price: 17,26 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-31
Fiesta Płatki kukurydziane Fiesta Płatki kukurydziane
250 g
19,28zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-07-30
Lubella Lubella Lubella Lubella
Кукурузные хлопья 500 г кукурузные хлопья 500 g
19,48zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-30
Lubella Lubella корнфлекс Lubella Lubella корнфлекс
Целые Cornflakes 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-30
Biominki Шарики Biominki Шарики
шоколада БИО Биоминка со вкусом 500 g
39,12zł/kg

price: 19,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5