паста с коричневого риса 100% био

Terrasana
паста с коричневого риса 100% биопаста с коричневого риса 100% био
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

67,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8713576282504

8713576282504

price: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-10-30 NewCondition
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
37
expiry date 2031-04-30
Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
brothy Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Lubella Любелла Lubella Любелла
Домашнее Яйцо Страна 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
14
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
макаронные бусины 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-30
Lubella Лубелла Яйцо Lubella Лубелла Яйцо
Паста Звезды 250 g
17,00zł/kg

price: 4,25 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-06-30
Lubella Любелла Lubella Любелла
Яичная лапша Рис 250 g
16,76zł/kg

price: 4,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-06-30
Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
100% твердых сортов пшеницы Нитки Бульон 3-яичный Ролл 250 g
17,40zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-30
Terrasana Terrasana Terrasana Terrasana
гуаровой камеди 22% БИО жира Кокосовый напиток без 200 ml
49,95zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-15
Terrasana Террасана Terrasana Террасана
гуаровой камеди, 22% органических жиров Кокосовый напиток без 400 ml
33,75zł/l

price: 13,50 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-13
Terrasana Terrasana Крем из Terrasana Terrasana Крем из
жареных орехов кешью БИО 500 g
100,76zł/kg

price: 50,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-03
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzechów nerkowca 250 g
110,72zł/kg

price: 27,68 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
Terrasana Terrasana Tahini pasta Terrasana Terrasana Tahini pasta
sezamowa BIO 250 g
75,96zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
z orzechów laskowych 250 g
175,00zł/kg

price: 43,75 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-17
Terrasana Terrasana Krem orzechowy Terrasana Terrasana Krem orzechowy
mix 250 g
107,08zł/kg

price: 26,77 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzeszków 250 g
55,48zł/kg

price: 13,87 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5