Terrasana Крем из жареных орехов кешью БИО

Terrasana

 

 

Terrasana Крем из жареных орехов кешью БИОTerrasana Крем из жареных орехов кешью БИО
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-03

pojemność

cena za kilogram

100,76 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8713576100235

8713576100235

price: 50,38 zł

50.38 PLN 2027-11-03 NewCondition

Prażone orzechy nerkowca*

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100
g

Wartość energetyczna - 2477 kJ /591kcal
Tłuszcz - 46,50 g
w
tym nasycone kwasy tłuszczowe - 9,50 g
Węglowodany - 22,50 g
w tym cukry -
0 g
Białko - 18,50 g
Sól - 0


 

 


Sante Крем Sante Go On Sante Крем Sante Go On
Hazelnut с кусочками орехов 500 g
29,98zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-20
Amaizin Органическая Amaizin Органическая
кокосовая паста Amaizin 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Bio Food Био Пища Bio Food Био Пища
Тахини Кунжутная Паста БИО 180 g
91,28zł/kg

price: 16,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Sante Sante Арахисовое Sante Sante Арахисовое
г масло с кусочками орехов 350 350 g
34,26zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
добавления соли и сахара Арахисовое масло без 360 g
74,03zł/kg

price: 26,65 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO крем с HORIZON Horizon BIO крем с
орехами кешью 350 g
123,63zł/kg

price: 43,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-28
HORIZON Кунжутная HORIZON Кунжутная
паста Horizon Tahini BIO 650 g
59,17zł/kg

price: 38,46 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
SoWell SoWell SoWell SoWell
кусочками орехов 100% Арахисовое масло с 400 g
32,48zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-04-30
Terrasana Terrasana Terrasana Terrasana
гуаровой камеди 22% БИО жира Кокосовый напиток без 200 ml
49,95zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-15
Terrasana паста с Terrasana паста с
коричневого риса 100% био 250 g
67,96zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
Terrasana Террасана Terrasana Террасана
гуаровой камеди, 22% органических жиров Кокосовый напиток без 400 ml
33,75zł/l

price: 13,50 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-13
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzechów nerkowca 250 g
110,72zł/kg

price: 27,68 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
Terrasana Terrasana Tahini pasta Terrasana Terrasana Tahini pasta
sezamowa BIO 250 g
75,96zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
z orzechów laskowych 250 g
175,00zł/kg

price: 43,75 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-17
Terrasana Terrasana Krem orzechowy Terrasana Terrasana Krem orzechowy
mix 250 g
107,08zł/kg

price: 26,77 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzeszków 250 g
55,48zł/kg

price: 13,87 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5