Primaeco 100% BIO Арахисовое масло без добавления соли и сахара

Primaeco Zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka
Primaeco 100% BIO Арахисовое масло без добавления соли и сахараPrimaeco 100% BIO Арахисовое масло без добавления соли и сахара
BIO
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-25

pojemność

cena za kilogram

74,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672305371

5900672305371

price: 26,65 zł

26.65 PLN 2027-11-25 NewCondition
orzeszki arachidowe prażone* 100 %, * - surowce rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2535 kJ / 612 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,9 g
Węglowodany14 g
w tym cukry4,2 g
Błonnik8,0 g
Białko24 g
Sól0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 14 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka
Features:100 % orzechów, bez dodatku soli, cukru i oleju palmowego, dla wegetarian i wegan
brand:Primavika
Other information:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-035
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca. Olej z orzechów na powierzchni pasty jest zjawiskiem naturalnym.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Return address:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Sante Sante Арахисовое Sante Sante Арахисовое
г масло с кусочками орехов 350 350 g
34,26zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-22
Amaizin Органическая Amaizin Органическая
кокосовая паста Amaizin 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Bio Food Био Пища Bio Food Био Пища
Тахини Кунжутная Паста БИО 180 g
91,28zł/kg

price: 16,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
HORIZON Horizon BIO крем с HORIZON Horizon BIO крем с
орехами кешью 350 g
123,63zł/kg

price: 43,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-28
Terrasana Terrasana Крем из Terrasana Terrasana Крем из
жареных орехов кешью БИО 500 g
100,76zł/kg

price: 50,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-03
HORIZON Кунжутная HORIZON Кунжутная
паста Horizon Tahini BIO 650 g
59,17zł/kg

price: 38,46 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
SoWell SoWell SoWell SoWell
кусочками орехов 100% Арахисовое масло с 400 g
32,48zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-04-30
Sante Крем Sante Go On Sante Крем Sante Go On
Hazelnut с кусочками орехов 500 g
29,98zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-20
Primaeco Primaeco BIO острая Primaeco Primaeco BIO острая
горчица 170 g
49,71zł/kg

price: 8,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-15
Primaeco Primaeco Пихотка Primaeco Primaeco Пихотка
глютена БИО из свеклы тёртой без 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-11-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5