Био Пища Тахини Кунжутная Паста БИО

Bio Food
51Био Пища Тахини Кунжутная Паста БИО

Pasta ze zmielonego, wyłącznie ekologicznego SEZAMu łuszczonego. Pasta stosowana może być w kuchni makrobiotycznej, wegańskiej i wegetariańskiej, jako dodatek do sosów, dipów, dressingów sałatkowych. Polecana również w wielu potrawach kuchni azjatyckiej. Produkt niepasteryzowany.

Био Пища Тахини Кунжутная Паста БИОБио Пища Тахини Кунжутная Паста БИО
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2028-09-19

pojemność

cena za kilogram

91,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933486905

5905933486905

price: 16,43 zł

16.43 PLN 2028-09-19 NewCondition

zmielony SEZAM łuszczony* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2785 kJ/ 674 kcal
Tłuszcz: 61 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 9,2 g
Węglowodany: 2,6 g
w tym cukry: 2,4 g
Białko: 25 g
Sól: 0 g


Pasta ze zmielonego, wyłącznie ekologicznego SEZAMu łuszczonego. Pasta stosowana może być w kuchni makrobiotycznej, wegańskiej i wegetariańskiej, jako dodatek do sosów, dipów, dressingów sałatkowych. Polecana również w wielu potrawach kuchni azjatyckiej. Produkt niepasteryzowany.


brand:

Bio Food


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sante Go On Protein Sante Go On Protein
    арахисом Протеиновый крем с жареным 180 g
    70,44zł/kg

    price: 12,68 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-07-22
    Amaizin Органическая Amaizin Органическая
    кокосовая паста Amaizin 200 g
    84,95zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-08
    Sante Sante Арахисовое Sante Sante Арахисовое
    г масло с кусочками орехов 350 350 g
    34,26zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-22
    Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
    добавления соли и сахара Арахисовое масло без 360 g
    74,03zł/kg

    price: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-11-25
    HORIZON Horizon BIO крем с HORIZON Horizon BIO крем с
    орехами кешью 350 g
    123,63zł/kg

    price: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-28
    Terrasana Terrasana Крем из Terrasana Terrasana Крем из
    жареных орехов кешью БИО 500 g
    100,76zł/kg

    price: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-11-03
    HORIZON Кунжутная HORIZON Кунжутная
    паста Horizon Tahini BIO 650 g
    59,17zł/kg

    price: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-28
    SoWell SoWell SoWell SoWell
    кусочками орехов 100% Арахисовое масло с 400 g
    32,48zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-04-30
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Bio Food biofood Bio Food biofood
    квашеной моркови экологическая био сок 300 ml
    29,10zł/l

    price: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food Organic BIO Bio Food Bio Food Organic BIO
    сок маринованный огуречный 300 ml
    23,93zł/l

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food
    BIO
    экологическая клюквенный сок экологическая клюквенный сок
    сок экологическая клюквенный 300 ml
    66,63zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
    глютена маринованные огурцы без 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Bio Food яблочный Bio Food яблочный
    уксус био 700 ml
    21,41zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Био Фуд Bio Food Био Фуд
    красный БИО Вегетарианский борщ 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Квашеная Bio Food Bio Food Квашеная
    капуста с морковью BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5