Sante Арахисовое масло с кусочками орехов 350 г

Sante
51Sante Арахисовое масло с кусочками орехов 350 г
Sante Арахисовое масло с кусочками орехов 350 гSante Арахисовое масло с кусочками орехов 350 г
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-22

pojemność

cena za kilogram

34,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617003454

5900617003454

price: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-05-22 NewCondition
prażone orzeszki arachidowe 90 %, oleje roślinne (słonecznikowy, całkowicie utwardzony rzepakowy, rzepakowy), cukier trzcinowy, sól morska
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2551 kJ/616 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany14 g
w tym cukry9,0 g
Błonnik6,9 g
Białko24 g
Sól0,73 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sante
Storage:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Preparation and use:Na powierzchni może wytrącać się cenny olej arachidowy. Rekomendujemy wymieszanie kremu przed spożyciem.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
Return address:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    HORIZON Horizon BIO крем с HORIZON Horizon BIO крем с
    орехами кешью 350 g
    123,63zł/kg

    price: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-28
    Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
    добавления соли и сахара Арахисовое масло без 360 g
    74,03zł/kg

    price: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-11-25
    Amaizin Органическая Amaizin Органическая
    кокосовая паста Amaizin 200 g
    84,95zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-08
    Bio Food Био Пища Bio Food Био Пища
    Тахини Кунжутная Паста БИО 180 g
    91,28zł/kg

    price: 16,43 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-09-19
    Terrasana Terrasana Крем из Terrasana Terrasana Крем из
    жареных орехов кешью БИО 500 g
    100,76zł/kg

    price: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-11-03
    HORIZON Кунжутная HORIZON Кунжутная
    паста Horizon Tahini BIO 650 g
    59,17zł/kg

    price: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-28
    SoWell SoWell SoWell SoWell
    кусочками орехов 100% Арахисовое масло с 400 g
    32,48zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-04-30
    Sante Крем Sante Go On Sante Крем Sante Go On
    Hazelnut с кусочками орехов 500 g
    29,98zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-20
    Sante Тропический Sante Тропический
    expiry date 2027-07-17
    Sante Sante хрустящие Sante Sante хрустящие
    шоколадом мюсли хлопья с бананом 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-07
    Sante хрустящие Sante хрустящие
    фрукты 350 г мюсли овсяные хлопья, 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-09
    Sante мюсли Хлопья, Sante мюсли Хлопья,
    expiry date 2027-06-23
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-07
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-29
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные сахарный тростник 500 g
    12,62zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные маленький сахарный тростник 500 g
    12,72zł/kg

    price: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5