Bifix
55
Ok.
55
Herbatki owocowe Bifix to doskonale dobrane kompozycje mieszanek wytworzonych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców. Każda porcja naparu zapewni Ci bogactwo smaku i aromatu, gwarantując chwilę relaksu i przyjemności. Natura podpowiedziała nam, ile możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz to, co najlepsze!
masa netto

masa netto

25 torebek

data przydatności

expiry date:

2029-03-20

pojemność

cena za kilogram

0,20 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483020101

5901483020101

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2029-03-20 NewCondition
owoce maliny 52 %, kwiat hibiskusa, owoce aronii, jabłko, koncentrat soku z aronii, aromat, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna213 kJ/50 kcal
tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany10 g
w tym cukry5,1 g
białko0,9 g
sól0 g

Herbatki owocowe Bifix to doskonale dobrane kompozycje mieszanek wytworzonych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców. Każda porcja naparu zapewni Ci bogactwo smaku i aromatu, gwarantując chwilę relaksu i przyjemności. Natura podpowiedziała nam, ile możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz to, co najlepsze!
Features:gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki, duża zawartość owoców, rodzinna firma, biodegradowalne torebki, oryginalna receptura, Doceń polskie - Top Produkt
brand:Bifix
Legally regulated product name:Herbatka owocowa ekspresowa.
Other information:Masa netto: 20 x 2,5 - 50 g e
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Preparation and use:Sposób użycia: Torebkę herbatki umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem. Parzyć 3-5 min.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2025-07-08 18:11:29Ok.



Bifix Бификс Bifix Бификс
expiry date 2029-04-30
Bifix Бификс Bifix Бификс
фруктовый чай клюквы 25 torebek

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-04-07
Ekoland Ekoland
лимоном гранулированный чай с 300 g
25,47zł/kg

price: 7,64 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-09-30
Ekoland Малина чай Ekoland Малина чай
гранулированный 300 g
28,30zł/kg

price: 8,49 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-11-30
Ekoland Ekoland
Frutti гранулированный чай Tutti 300 g
25,07zł/kg

price: 7,52 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Herbapol Гербапол Herbapol Гербапол
Чайный Сад Малиновый чай 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-05-31
Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
Garden с клюквой 20 szt.

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-30
Bifix фруктовый чай в Bifix фруктовый чай в
малины пакетиках клюквенного 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-04-29
Bifix Bifix травяной Bifix Bifix травяной
бальзамом лимона чай 20 пакетиков с 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-14
Bifix Bifix Rooibos Bifix Bifix Rooibos
Буш Африканский красный чай 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-05-26
Bifix Премиум Bifix Премиум
мешках клюквы с гранатой Фруктовый чай в двойных 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2029-04-29
Bifix Премиум Bifix Премиум
мешках BRIAR с малиной Фруктовый чай в двойных 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-04-14
Bifix Зеленый чай Bifix Зеленый чай
вкусом лимона Биофикс (20 пакетиков) со 40 g
155,00zł/kg

price: 6,20 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-06-10
Bifix мяты травяной Bifix мяты травяной
чай 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-05-07
Bifix Травяной чай с Bifix Травяной чай с
ромашкой BiFix в пакетиках 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5