Бификс фруктовый чай клюквы

Bifix
51Бификс фруктовый чай клюквы
Herbatki owocowe Bifix to doskonale dobrane kompozycje mieszanek wytworzonych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców. Każda porcja naparu zapewni Ci bogactwo smaku i aromatu, gwarantując chwilę relaksu i przyjemności. Natura podpowiedziała nam, ile możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz to, co najlepsze!
Бификс фруктовый чай клюквыБификс фруктовый чай клюквы
masa netto

masa netto

25 torebek

data przydatności

expiry date:

2029-04-07

pojemność

cena za kilogram

0,20 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483071103

5901483071103

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2029-04-07 NewCondition
owoce żurawiny 34 %, kwiat hibiskusa, owoce aronii, jabłko, koncentrat soku z aronii, aromat, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna196 kJ/46 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany10 g
w tym cukry5,5 g
białko0,6 g
sól0 g

Herbatki owocowe Bifix to doskonale dobrane kompozycje mieszanek wytworzonych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców. Każda porcja naparu zapewni Ci bogactwo smaku i aromatu, gwarantując chwilę relaksu i przyjemności. Natura podpowiedziała nam, ile możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz to, co najlepsze!
Features:duża zawartość owoców, rodzinna firma, biodegradowalne torebki, oryginalna receptura, gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki
brand:Bifix
Legally regulated product name:Herbatka owocowa ekspresowa.
Other information:Masa netto: 20 x 2,5 g - 50 g e
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Preparation and use:Sposób użycia: Torebkę herbatki umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem. Parzyć 3-5 min.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bifix Бификс Bifix Бификс
    expiry date 2029-04-30
    Bifix Bifix
    25 torebek

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-03-20
    Ekoland Ekoland
    лимоном гранулированный чай с 300 g
    25,47zł/kg

    price: 7,64 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-09-30
    Ekoland Малина чай Ekoland Малина чай
    гранулированный 300 g
    28,30zł/kg

    price: 8,49 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-11-30
    Ekoland Ekoland
    Frutti гранулированный чай Tutti 300 g
    25,07zł/kg

    price: 7,52 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-09-30
    Herbapol Гербапол Herbapol Гербапол
    Чайный Сад Малиновый чай 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-05-31
    Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
    Garden с клюквой 20 szt.

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-03-30
    Bifix фруктовый чай в Bifix фруктовый чай в
    малины пакетиках клюквенного 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-29
    Bifix Bifix травяной Bifix Bifix травяной
    бальзамом лимона чай 20 пакетиков с 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos Bifix Bifix Rooibos
    Буш Африканский красный чай 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-05-26
    Bifix Премиум Bifix Премиум
    мешках клюквы с гранатой Фруктовый чай в двойных 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-04-29
    Bifix Премиум Bifix Премиум
    мешках BRIAR с малиной Фруктовый чай в двойных 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2029-04-14
    Bifix Зеленый чай Bifix Зеленый чай
    вкусом лимона Биофикс (20 пакетиков) со 40 g
    155,00zł/kg

    price: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-06-10
    Bifix мяты травяной Bifix мяты травяной
    чай 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-05-07
    Bifix Травяной чай с Bifix Травяной чай с
    ромашкой BiFix в пакетиках 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-07-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5