Batom
55
pyszny sok, zdecydowanie wart swojej ceny
51
BIO
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

data przydatności

expiry date:

2027-09-10

pojemność

cena za litr

87,45 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950535

5907709950535

price: 28,86 zł

28.86 PLN 2027-09-10 NewCondition

sok malinowy* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 132 kJ/ 31 kcal
Tłuszcz: <0,1 g
w tym kwasy nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 7,4 g
w tym cukry: 5,2 g
Białko: 0,27 g
Sól: 0,01 g


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Adam , 2015-09-11 15:42:48pyszny sok, zdecydowanie wart swojej ceny



Fortuna 100 % сахара Сок Fortuna 100 % сахара Сок
бесплатно оранжевый 1 litr

price: 7,50 zł

PLN
1
87
expiry date 2027-08-30
Hortex фруктовый сок Hortex фруктовый сок
100% яблочная 1 litr

price: 5,29 zł

PLN
1
72
expiry date 2027-10-30
Jaffa Jaffa Gold Jaffa Jaffa Gold
Мандариновый сок NFC 1 litr

price: 25,68 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-13
Kubuś банановый сок Kubuś банановый сок
- морковь - яблоко 300 ml
12,90zł/l

price: 3,87 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Kubuś морковный сок , Kubuś морковный сок ,
малина и яблоки 300 ml
13,30zł/l

price: 3,99 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-04-30
Kubuś морковный сок Kubuś морковный сок
- персик - яблоко 300 ml
13,30zł/l

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-04-30
Tymbark пить в коробке Tymbark пить в коробке
- персик с соломенной яблоко 200 ml
11,85zł/l

price: 2,37 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-07-30
Tymbark Тымбарк 100% сок Tymbark Тымбарк 100% сок
соломой поливитамины, коробка с 200 ml
11,95zł/l

price: 2,39 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-30
Batom Органический Batom Органический
малиновый сироп 330 ml
81,79zł/l

price: 26,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Органическое Batom Органическое
сливовое варенье Batom B / C BIO 270 g
107,37zł/kg

price: 28,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-16
Batom Батом лимон с Batom Батом лимон с
имбирем в сиропе BIO 220 g
72,68zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-05
Batom Батом Пищевая Batom Батом Пищевая
сода 1 kg
15,00zł/kg

price: 15 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-03-03
Batom Батом Эритрит Batom Батом Эритрит
500 g
38,74zł/kg

price: 19,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-25
Batom Органические Batom Органические
сушеные овощи Batom BIO 75 g
162,13zł/kg

price: 12,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

price: 19,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
Batom Батом Витамин С Batom Батом Витамин С
1000 мг 250 g
62,00zł/kg

price: 15,50 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5