Batom

Mieszanka warzyw suszonych to idealna podstawa do przygotowywania zup i sosów.

BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2028-03-01

pojemność

cena za kilogram

128,47 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709957718

5907709957718

price: 19,27 zł

19.27 PLN 2028-03-01 NewCondition

marchew*, pietruszka korzeń*, por*, SELER korzeń*, cebula* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Mieszanka warzyw suszonych to idealna podstawa do przygotowywania zup i sosów.


Bio Planet Семена тыквы Bio Planet Семена тыквы
Bio Planet темно-зеленые BIO 150 g
63,80zł/kg

price: 9,57 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
помидоры БИО Вяленые малосольные 150 g
70,07zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
расширенная БИО 150 g
64,93zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-30
Bio Planet Семена тыквы Bio Planet Семена тыквы
(выращены в Европе) BIO Bio Planet темно-зеленые 150 g
66,60zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Bio Planet Планета Bio Planet Планета
протеин порошок BIO Органические пеньки 150 g
68,07zł/kg

price: 10,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-31
Florpak FLORPAK Pestka тыквы Florpak FLORPAK Pestka тыквы
оболочки 150 g
54,27zł/kg

price: 8,14 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-09-30
Florpak Shelled Florpak Shelled
подсолнечника FLORPAK 150 g
26,60zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-01-31
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

price: 28,86 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Органический Batom Органический
малиновый сироп 330 ml
81,79zł/l

price: 26,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Органическое Batom Органическое
сливовое варенье Batom B / C BIO 270 g
107,37zł/kg

price: 28,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-16
Batom Батом лимон с Batom Батом лимон с
имбирем в сиропе BIO 220 g
72,68zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-05
Batom Батом Пищевая Batom Батом Пищевая
сода 1 kg
15,00zł/kg

price: 15 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-03-03
Batom Батом Эритрит Batom Батом Эритрит
500 g
38,74zł/kg

price: 19,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-25
Batom Органические Batom Органические
сушеные овощи Batom BIO 75 g
162,13zł/kg

price: 12,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-01
Batom Батом Витамин С Batom Батом Витамин С
1000 мг 250 g
62,00zł/kg

price: 15,50 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5