FLORPAK Pestka тыквы оболочки

Florpak
52FLORPAK Pestka тыквы оболочки

Pestki dyni zawierają dużo witamin, żelaza, wapnia, są bogate w błonnik. Pestki dyni mogą być świtną przekąską, dodawana jest również do pieczenia chleba, i innych potraw.

FLORPAK Pestka тыквы оболочкиFLORPAK Pestka тыквы оболочки
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

54,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931701088

5901931701088

price: 8,14 zł

8.14 PLN 2027-09-30 NewCondition

pestki dyni bez łupiny


Wartość odżywcza w 100g produktu

Wartość energetyczna (energia) - 556kcal

Tłuszcz - 45,8g

Węglowodany - 12,7g

Białko -24,5g


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Information for allergy sufferers:

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne     i włoskie.


Pestki dyni zawierają dużo witamin, żelaza, wapnia, są bogate w błonnik. Pestki dyni mogą być świtną przekąską, dodawana jest również do pieczenia chleba, i innych potraw.


brand:Florpak
Type of packaging:

Torebka foliowa


Producer's address:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz 


Return address:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Семена тыквы Bio Planet Семена тыквы
    Bio Planet темно-зеленые BIO 150 g
    63,80zł/kg

    price: 9,57 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Bio Planet Семена тыквы Bio Planet Семена тыквы
    (выращены в Европе) BIO Bio Planet темно-зеленые 150 g
    66,60zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-20
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    BIO
    Ekologiko Органические шелушится семена тыквы Ekologiko Органические шелушится семена тыквы
    семена тыквы Органические шелушится 150 g
    55,87zł/kg

    price: 8,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-23
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    помидоры БИО Вяленые малосольные 150 g
    70,07zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-12-31
    Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
    расширенная БИО 150 g
    64,93zł/kg

    price: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-11-30
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Bio Planet Планета Bio Planet Планета
    протеин порошок BIO Органические пеньки 150 g
    68,07zł/kg

    price: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-31
    Florpak Shelled Florpak Shelled
    подсолнечника FLORPAK 150 g
    26,60zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-31
    Florpak красная Florpak красная
    фасоль в мешок FLORPAK 400г 500 g
    12,64zł/kg

    price: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-31
    Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
    белая Равномерное 500 g
    18,54zł/kg

    price: 9,27 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-05-30
    Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
    Гиганты 450 g
    23,38zł/kg

    price: 10,52 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-30
    Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
    гиганты Средний 450 g
    21,36zł/kg

    price: 9,61 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-06-30
    Florpak FLORPAK красной Florpak FLORPAK красной
    чечевицы 500 g
    16,38zł/kg

    price: 8,19 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2028-06-30
    Florpak FLORPAK зеленой Florpak FLORPAK зеленой
    чечевицы 500 g
    14,30zł/kg

    price: 7,15 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-12-31
    Florpak FLORPAK Суп Florpak FLORPAK Суп
    греческий 400 g
    19,33zł/kg

    price: 7,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-09-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5