Буэно Батон белого

Kinder
47Буэно Батон белого
KINDER Bueno White to pyszny batonik z lekkim orzechowym nadzieniem w kruchym wafelku oblanym delikatną białą czekoladą i kakaową posypką bezową. Jedno opakowanie zawiera dwa pyszne batoniki. Spraw, by chwila była bueno!
Буэно Батон белогоБуэно Батон белого
masa netto

masa netto

39 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

102,31 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80761761

price: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-12-30 NewCondition
biała czekolada 28 % (tłuszcz kakaowy, cukier, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA), wanilina), cukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, MLEKO odtłuszczone w proszku (8,5 %), MLEKO pełne w proszku (5,5 %), ORZECHY LASKOWE (5 %), SERWATKA w proszku, skrobia PSZENNA, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, olej słonecznikowy, białka MLEKA, emulgator: lecytyny (SOJA), substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu), aromaty, sól, Składniki mleka: 21,5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna (energia) (kJ/kcal)2380/571
Tłuszcz (g)35,9
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)16,8
Węglowodany (g)53
w tym cukry (g)43,9
Białko (g)8,5
Sól (g)0,330
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
KINDER Bueno White to pyszny batonik z lekkim orzechowym nadzieniem w kruchym wafelku oblanym delikatną białą czekoladą i kakaową posypką bezową. Jedno opakowanie zawiera dwa pyszne batoniki. Spraw, by chwila była bueno!
Features:-chrupiący wafelek -delikatny krem -orzechowy krem -pyszna, delikatna czekolada -biała czekolada -kakaowa posybka bezowa -dwa batoniki -wyjątkowy smak
brand:Kinder
Legally regulated product name:Wafel pokryty białą czekoladą wypełniony delikatnym mleczno-orzechowym nadzieniem (53 %).
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz tył opakowania.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
    expiry date 2027-02-26
    Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
    expiry date 2027-05-26
    Grześki Разделите Grześki Разделите
    - Какао шоколадный пластины без 6 26 g
    47,69zł/kg

    price: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2027-01-31
    Grześki вафельные в Grześki вафельные в
    шоколадной природного 36 g
    52,22zł/kg

    price: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    expiry date 2027-06-30
    Prince Polo Prince Polo
    Классические вафли Prince Polo 17 g
    96,47zł/kg

    price: 1,64 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-18
    Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
    арахиса вафли 180 g
    23,39zł/kg

    price: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-30
    Jutrzenka | Семья , Jutrzenka | Семья ,
    сливки вафли 180 g
    23,72zł/kg

    price: 4,27 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-07-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5