Bio Planet

Kasza manna, znana też jako grysik jest lekkostrawna, uniwersalna i szybka w przygotowaniu. Można ją gotować na MLEKU, napoju roślinnym lub wodzie. Pyszna na śniadanie i jako deser.
Źródło białka.
Źródło błonnika pokarmowego.

BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

17,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661326

5907814661326

price: 8,69 zł

8.69 PLN 2027-01-31 NewCondition

ekologiczna kasza manna z PSZENICY 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1443 kJ/340 kcal
Tłuszcz 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 70 g
w tym cukry 1,7 g
Błonnik 3,0 g
Białko 12 g
Sól 0 g


Kasza manna, znana też jako grysik jest lekkostrawna, uniwersalna i szybka w przygotowaniu. Można ją gotować na MLEKU, napoju roślinnym lub wodzie. Pyszna na śniadanie i jako deser.
Źródło białka.
Źródło błonnika pokarmowego.


Bio Planet Гречка Bio Planet Bio Planet Гречка Bio Planet
безглютеновая BIO необжаренная, 500 g
15,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-08
Bio Planet БиоПланета Bio Planet БиоПланета
БИО каша кукурузная 500 g
14,86zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-27
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
БИО гречка жареная 500 g
17,26zł/kg

price: 8,63 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-25
Bio Planet Крупа Bio Planet Bio Planet Крупа Bio Planet
BIO из спельты 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet
перловая Органическая каша 500 g
13,42zł/kg

price: 6,71 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-07
Bio Planet Крупа Bio Planet Крупа
ячменная ячменная Bio Planet БИО 500 g
14,84zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-14
Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
спельта 500 g
12,00zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-25
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
kasza 500 g
15,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-23
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5