Био Планета БИО гречка жареная

Bio Planet
44Био Планета БИО гречка жареная

Ekologiczna kasza gryczana palona jest najczęściej stosowana jako składnik obiadów w połączeniu z warzywami lub gulaszem oraz jako dodatek do zup, dań jednogarnkowych i pasztetów.

Био Планета БИО гречка жаренаяБио Планета БИО гречка жареная
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-25

pojemność

cena za kilogram

17,26 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662637

5907814662637

price: 8,63 zł

8.63 PLN 2027-05-25 NewCondition

ekologiczna kasza gryczana palona 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1517 kJ/358 kcal
Tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 1,1 g
Błonnik 5,4 g
Białko 12 g
Sól 0 g


Ekologiczna kasza gryczana palona jest najczęściej stosowana jako składnik obiadów w połączeniu z warzywami lub gulaszem oraz jako dodatek do zup, dań jednogarnkowych i pasztetów.


brand:

Bio Planet


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bio Planet Гречка Bio Planet Bio Planet Гречка Bio Planet
    безглютеновая BIO необжаренная, 500 g
    15,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-07-08
    Bio Planet БиоПланета Bio Planet БиоПланета
    БИО каша кукурузная 500 g
    14,86zł/kg

    price: 7,43 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-27
    Bio Planet Крупа Bio Planet Bio Planet Крупа Bio Planet
    BIO из спельты 500 g
    19,98zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet
    500 g
    17,38zł/kg

    price: 8,69 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-31
    Bio Planet Bio Planet
    перловая Органическая каша 500 g
    13,42zł/kg

    price: 6,71 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-07
    Bio Planet Крупа Bio Planet Крупа
    ячменная ячменная Bio Planet БИО 500 g
    14,84zł/kg

    price: 7,42 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-14
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
    BIO
    Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
    kasza 500 g
    15,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-23
    Bio Planet Bio Planet
    1 kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-07-16
    Bio Planet Планета Bio Planet Планета
    жареные БИО Органические Гречиха 1 kg

    price: 15,34 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-29
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5