Планета Органические Гречиха жареные БИО

Bio Planet

Ekologiczna kasza gryczana palona jest najczęściej stosowana jako składnik obiadów w połączeniu z warzywami lub gulaszem oraz jako dodatek do zup, dań jednogarnkowych i pasztetów.

Планета Органические Гречиха жареные БИОПланета Органические Гречиха жареные БИО
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-07-29

pojemność

cena za kilogram

15,34 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605412019

5902605412019

price: 15,34 zł

15.34 PLN 2027-07-29 NewCondition

ekologiczna kasza gryczana palona 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1517 kJ/358 kcal
Tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 1,1 g
Błonnik 5,4 g
Białko 12 g
Sól 0 g


Ekologiczna kasza gryczana palona jest najczęściej stosowana jako składnik obiadów w połączeniu z warzywami lub gulaszem oraz jako dodatek do zup, dań jednogarnkowych i pasztetów.


Bio Planet Bio Planet
1 kg

price: 15,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-07-16
Bio Planet Bio Planet пшено Bio Planet Bio Planet пшено
без глютена BIO 1 kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-08
Bio Planet БЕЛЫЙ Лебеда Bio Planet БЕЛЫЙ Лебеда
( квиноа ) BIO 1 кг - БИО PLANET 1 kg

price: 32,58 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Bulgur Bio Planet Bio Planet Bulgur
каше BIO 1 kg

price: 15,34 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-28
Melvit Ячмень Melvit Ячмень
сельского Melvit 1 kg

price: 5,16 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-15
Familijne Przysmaki Kasza Familijne Przysmaki Kasza
1 kg

price: 3,79 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-08-30
Cenos Гречка жареная Cenos Гречка жареная
Cenos 4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Bio Planet Гречка Bio Planet Bio Planet Гречка Bio Planet
безглютеновая BIO необжаренная, 500 g
15,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-08
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
БИО гречка жареная 500 g
17,26zł/kg

price: 8,63 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-25
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5