Записанный хлопья 600 г BIO - БИО ПЛАНЕТА

Bio Planet

Płatki ORKISZOWE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Записанный хлопья 600 г BIO - БИО ПЛАНЕТАЗаписанный хлопья 600 г BIO - БИО ПЛАНЕТА
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-27

pojemność

cena za kilogram

15,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664860

5907814664860

price: 9,48 zł

9.48 PLN 2027-02-27 NewCondition

ekologiczne płatki z PSZENICY ORKISZ 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1457 kJ/345 kcal
Tłuszcz 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 60 g
w tym cukry 0,7 g
Błonnik 10 g
Białko 17 g
Sól 0,01 g


Płatki ORKISZOWE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.


Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Bio Planet Bio Planet Organic Bio Planet Bio Planet Organic
отруби из полбы 150 g
31,73zł/kg

price: 4,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-11
Bio Planet Bio Planet
150 g
25,93zł/kg

price: 3,89 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-17
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Овсяные отруби BIO 300 g
27,27zł/kg

price: 8,18 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-30
REDUCED PRICE -10%
Melvit Melvit Otręby gryczane Melvit Melvit Otręby gryczane
200 g
25,05zł/kg

price: 5,01 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-09
Melvit Melvit Овсяные Melvit Melvit Овсяные
отруби 200 г 200 g
19,95zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-04-13
Oleofarm Oleofarm льняное Oleofarm Oleofarm льняное
золотой budwigowe 450 g
28,56zł/kg

price: 12,85 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5